Menu
Koszyk

  NATURE'S WAY Charcoal Activated 100 kaps.

  NATURE'S WAY Charcoal Activated 100 kaps.
  Brak na magazynie
  NATURE'S WAY Charcoal Activated 100 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Węgiel aktywowany pochodzenia naturalnego, w kapsułkach
  • Sprzyja skróceniu czasu trwania biegunki u dorosłych
  • Wywiera ochronny wpływ na błonę śluzową jelit
  • Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
  • Przyczynia się do redukcji wzdęć

  Nature’s Way Charcoal Activated to suplement diety, który zawiera węgiel aktywowany pochodzenia naturalnego. Posiada silne właściwości absorpcyjne (pochłaniające), zwłaszcza w stosunku do toksycznych substancji chemicznych, toksyn bakteryjnych, niektórych leków. Jest stosunkowo bezpieczny i prosty w użyciu.

  Węgiel aktywowany otrzymuje się z drewna, torfu lub innych naturalnych źródeł. Poddaje się go obróbce termicznej, a następnie proszkuje. W tradycyjnej medycynie był i jest nadal stosowany pomocniczo w przypadku zatruć pokarmowych, biegunek, wzdęć, zatruć substancjami chemicznymi i lekami.

  Łagodzenie dolegliwości żołądkowo-jelitowych
  Węgiel aktywowany może działać pomocniczo w przypadku wystąpienia ostrej biegunki u osób dorosłych. Wykazuje działanie miejscowe w przewodzie pokarmowym. Wiąże bakterie i ich toksyny, a następnie zostaje wydalony wraz z nimi z organizmu. Ponadto powleka błonę śluzową zabezpieczając ją przed działaniem szkodliwych substancji. Działa zapierająco.

  Wsparcie procesów detoksykacyjnych 
  Węgiel aktywowany może być używany pomocniczo w przypadku ekspozycji na niektóre substancje toksyczne lub nadużywania alkoholu i innych używek lub wybranych leków. Posiada zdolność do wiązania substancji toksycznych (m.in.: trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, paracetamolu, salicylanów). Najlepiej spełnia swoje funkcje zaraz po narażeniu na substancję toksyczną, optymalnie do jednej godziny. 

  Podsumowując, suplement diety Nature’s Way Charcoal Activated może być stosowany w celu złagodzenia biegunek i następstw ostrych zatruć pokarmowych, jak również pomocniczo w przypadku wystąpienia wzdęć. W wypadku częstego stosowania węgla aktywowanego należy zwrócić uwagę na możliwość wystąpienia niedoborów witamin oraz enzymów trawiennych, co może upośledzać procesy trawienia.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 50
  w porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Węgiel aktywowany400 mg**
  Pozostałe składniki: Żelatyna (kapsułka).
  Przyjmować 2 kapsułki dwa lub trzy razy dziennie, 3-4 godziny przed / po posiłku albo zgodnie z zaleceniem specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu, Naturalny
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności