Menu
Koszyk

  HEPATICA Enzymy Trawienne + Probiotyk 180 kaps.

  HEPATICA Enzymy Trawienne + Probiotyk 180 kaps.
  Brak na magazynie
  HEPATICA Enzymy Trawienne + Probiotyk 180 kaps.
  34,90 zł
  Bez podatku: 34,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Przyczynia się do redukcji nieprzyjemnych objawów ze strony układu pokarmowego
  • Poprawia trawienie laktozy u osób mających trudności z trawieniem laktozy
  • Wpływa na poprawę procesów trawienia i wchłaniania
  • Uzupełnia niedobór enzymów trawiennych
  • Wzmacnia barierę jelitową

  Hepatica Enzymy trawienne + Probiotyk to suplementy diety zawierający enzymy trawienne: amylazę, proteazy, lipazę i laktazę, w optymalnie dobranych proporcjach. Preparat został wzbogacony szczepem probiotycznym Bacillus coagulans GBI-30 6086.

  Enzymy trawienne są białkami rozkładającymi składniki pokarmowe do prostszych związków, które mogą być wchłaniane i wykorzystywane przez organizm. Wydzielane są głównie w przewodzie pokarmowym. Każdy enzym ma swoją odrębną funkcję, dzięki czemu organizm może prawidłowo funkcjonować.

  Amylaza jest enzymem odpowiedzialnym za rozkład węglowodanów. Składniki te rozłożone do cukrów prostych stanowią główne źródło energii dla człowieka.

  Proteazy to grupa enzymów odpowiedzialnych za trawienie białek przez rozkład wiązań peptydowych.

  Lipaza jest enzymem odpowiedzialnym za rozkład trójglicerydów do kwasów tłuszczowych i glicerolu.

  Laktaza jest enzymem odpowiedzialnym za trawienie tzw. cukru mlecznego – laktozy na glukozę i galaktozę. Aktywność enzymu u człowieka zależy od czynników genetycznych oraz stanu zdrowia.

  Bacillus coagulans GBI-30 6086 jest przebadanym szczepem probiotycznym o udowodnionym działaniu. Wpływa na równowagę mikrobioty jelitowej, wykazując działanie przeciwdrobnoustrojowe wobec bakterii patogennych. Ponadto wspomaga funkcje trawienne i zwiększa biodostępność aminokwasów pochodzących z białka roślinnego. Wpływa na redukcję bólu brzucha i wzdęć u osób z zespołem jelita drażliwego.

  Podsumowując, suplement diety Hepatica Enzymy trawienne + Probiotyk przeznaczony jest dla osób z niedoborami enzymów trawiennych oraz cierpiących na nietolerancję laktozy, w celu łagodzenia towarzyszących dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego.

  Porady eksperta:

  W celu uzyskania optymalnych efektów najlepiej przyjmować suplement przed rozpoczęciem lub w trakcie posiłku. Nie należy przyjmować suplementu wraz z gorącymi napojami i posiłkami.

  Dla normalizacji pracy przewodu pokarmowego, warto dodatkowo zapewnić odpowiednią podaż błonnika pokarmowego z dietą.

  Przed włączeniem suplementacji warto wykonać testy diagnostyczne w kierunku nietolerancji laktozy – badanie polimorfizmów genu LCT.
  Wielkość opakowania: 180 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 180
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Amylaza3600 j.m.*
  Proteaza900 j.m.*
  Lipaza150 j.m.*
  Laktaza600 j.m.*
  Celulaza30 j.m.*
  szczep bakteryjny Bacillus coagulans GBI-30 6086150 mg*
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca – celuloza, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik kapsułki)
  1 kapsułka 3 razy dziennie bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności