Menu
Koszyk

  SWANSON High Potency DGL 750mg 90 kaps.

  SWANSON High Potency DGL 750mg 90 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON High Potency DGL 750mg 90 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Mocno skoncentrowany wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej
  • Bezpieczna ilość (mniej niż 3%) kwasu glicyryzynowego  
  • Dwa razy silniejszy niż standardowe ekstrakty DGL
  • Może korzystnie wpływać na układ pokarmowy
  • Wykazuje właściwości sekretolityczne 

  Swanson High Potency DGL to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej. Każda kapsułka dostarcza dwukrotnie wyższą dawkę niż standardowa. Zawiera przy tym bezpieczną dla zdrowia ilość kwasu glicyryzynowego (mniej niż 3%). 

  Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra) to bylina z rodziny bobowatych. Wyróżnia się wyjątkowo słodkim smakiem, za który odpowiadają występujące w korzeniu węglowodany oraz glicyryzyna. Oprócz tego korzeń rośliny zawiera wiele innych związków chemicznych o potencjalnym działaniu terapeutycznym.

  W skład prezentowanego preparatu wchodzi lukrecja deglizyryzowana. Stężenie kwasu glicyryzowanego zostało zmniejszone do poziomu bezpiecznego dla zdrowia. Jest o tyle ważne, że substancja ta posiada udowodniony naukowo potencjał leczniczy, ale spożywana w dużych ilościach może nadmiernie podnosić ciśnienie krwi.

  Ekstraktom z lukrecji gładkiej przypisuje się korzystny wpływ na układ trawienny. W badaniach zaobserwowano, że kwas glicyryzynowy promuje szybszą odnowę śluzówki przewodu pokarmowego. Oprócz tego substancje występujące w korzeniu rośliny wykazują aktywność przeciwdrobnoustrojową. Są skuteczne m.in. wobec bakterii H. pylori, sprzyjającej powstawaniu wrzodów żołądka. 

  Lukrecja gładka wykazuje aktywność sekretolityczną. Jest ona uwarunkowana obecnością w korzeniu rośliny unikalnej frakcji saponinowej, która przyczynia się do obniżenia napięcia powierzchniowego. Dzięki temu śluz zalegający w górnych drogach oddechowych ulega rozrzedzeniu i łatwiej jest go odkrztusić. 

  Podsumowując, Swanson High Potency DGL to wyjątkowy preparat na bazie lukrecji. Dzięki podwójnej dawce może działać silniej niż inne, dając nadzieję na szybsze uzyskanie pożądanych efektów. 

  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Deglicyryzowana lukrecja (DGL) Wyciąg z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza glabra)750 mg*
  Pozostałe składniki: Żelatyna, maltodekstryna, palmitynian wapnia, brązowa mąka ryżowa.
  Przyjmować 1 kapsułkę przed każdym posiłkiem, popić wodą.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności