Menu
Koszyk

  ALINESS Maślan Sodu 550mg 100 kaps.

  ALINESS Maślan Sodu 550mg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  ALINESS Maślan Sodu 550mg 100 kaps.
  32,90 zł
  Bez podatku: 32,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Może zmniejszyć dolegliwości w przebiegu zaburzeń przewodu pokarmowego
  • Technologia microencapsulacji zwiększająca skuteczność preparatu
  • Wykazuje działanie przeciwzapalne i reguluje perystaltykę jelit
  • Główny materiał energetyczny dla nabłonka jelit

  Aliness Maślan Sodu to suplement diety w postaci kapsułek wegetariańskich, zawierających sól sodową kwasu masłowego. Substancja czynna wchodząca w skład preparatu stanowi główne źródło energii dla komórek wyścielających przewód pokarmowy, dzięki czemu produkt ten może skutecznie wspierać jego działanie.

  Dzięki zastosowaniu technologii microencapsulacji składniki aktywne są chronione przez lipidową osłonkę i mogą w nienaruszonym stanie dotrzeć do jelit, gdzie spełniają swoje zadanie.

  Maślan sodu to sól powstała z połączenia kwasu masłowego z sodem. Cechuje się on wysoką biodostępnością oraz pełni kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu jelit.  Kwas masłowy to główny materiał energetyczny dla komórek nabłonkowych obecnych w jelitach – enterocytów. Komórki te biorą udział w trawieniu oraz wchłanianiu m.in. jonów, wody, węglowodanów, aminokwasów, tłuszczy czy witamin. Zaburzenie ich działania w przebiegu różnych schorzeń może prowadzić w konsekwencji np. do problemów trawiennych czy biegunek.

  Maślan sodu jako swoiste paliwo niezbędne do prawidłowego funkcjonowania enterocytów, może zmniejszyć dolegliwości i okazać się pomocny dla osób z przewlekłymi chorobami jelit, ponieważ wykazuje działanie przeciwzapalne, przyspiesza regenerację nabłonka i reguluje perystaltykę.

  Podsumowując, Aliness Maślan Sodu to ulga dla przewodu pokarmowego osób zmagających się z różnymi dolegliwościami oraz cenne wsparcie w utrzymaniu zdrowych jelit.

  Porady eksperta:

  Preparat ten polecany jest szczególnie osobom z zaburzeniami pracy jelit (np. zespół jelita drażliwego), a także po infekcjach jelit i antybiotykoterapii. Produkt należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta – zwiększona dawka nie powoduje lepszego efektu.

  Kapsułki mogą posiadać specyficzny zapach typowy dla maślanu sodu – nie należy się tym przejmować.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Maślan sodu (sól sodowa kwasu masłowego)550 mg-
  w tym kwas masłowy170 mg-
  Pozostałe składniki: Kwas stearynowy roślinny (otoczka mikrokapsułek), hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki vege).
  Przyjmować 1 kapsułkę dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 3 miesięcy.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności