Menu
Koszyk

HEPATICA Tansy & Thyme 90 kaps.

HEPATICA Tansy & Thyme 90 kaps.
-67 %
HEPATICA Tansy & Thyme 90 kaps.
39,00zł
12,99zł
Bez podatku: 12,99zł
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Producent: Hepatica
  • Wysokiej jakości wyciąg z kwiatów wrotyczu oraz liści tymianku
  • Znane od pokoleń zioła w nowoczesnej postaci
  • Wspomaganie pracy układu pokarmowego
  • Korzystny wpływ na układ oddechowy
  • Wzmocnienie odporności

Hepatica Tansy & Thyme to suplement diety zawierający wyciąg z kwiatów wrotyczu oraz liści tymianku. Preparat ten to mieszanka ekstraktów roślinnych znanych i stosowanych już od pokoleń.

Wyciąg z kwiatów wrotyczu pozyskiwany jest z rośliny, która tradycyjnie stosowana była w medycynie ludowej w celu łagodzenia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Obecnie ekstrakt z wrotyczu zamknięty jest w kapsułce, ale wciąż wykorzystywany jest do podobnych celów.

Wyciąg z liści tymianku otrzymywany jest z ziela wykorzystywanego zarówno w kuchni w formie przyprawy do dań, jak i w lecznictwie. Znany jest przede wszystkim ze swojego korzystnego wpływu na funkcjonowanie układu oddechowego, a zwłaszcza górnych dróg oddechowych.

Wspomaganie pracy przewodu pokarmowego
Pozytywne działanie ekstraktu z wrotyczu na funkcjonowanie przewodu pokarmowego wiąże się z jego rozkurczowym działaniem na mięśnie gładkie jelit oraz z pomocą w eliminacji patogennych mikroorganizmów. Tymianek natomiast może wpływać na poprawę trawienia oraz redukcję wzdęć.

Korzystny wpływ na układ oddechowy
Wyciąg z tymianku wzmaga sekrecję gruczołów śluzowych, zwiększając stopień nawilżenia dróg oddechowych. Dzięki temu wspomaga eliminację zanieczyszczeń, które przedostają się wraz z wdychanym powietrzem.

Pomoc w redukcji stanów zapalnych
Zawarte we wrotyczu substancje – aksylaryna oraz partenolid - wykazują działanie przeciwzapalne. Dlatego wyciąg z tej rośliny może działać pomocniczo w łagodzeniu zmian zapalnych stawów.

Podsumowując, Hepatica Tansy & Thyme to naturalny preparat skierowany głównie do osób z problemami gastrycznymi oraz zaburzeniami układu oddechowego.

Porady eksperta:

Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, gdyż może mieć szkodliwy wpływ na rozwijający się płód.

Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dawki dobowej. Produkt stanowi pomoc w walce m.in. z problemami gastrycznymi, lecz powinien być jedynie dodatkiem do zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety.

Skład

Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
w 1 porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
Wyciąg z kwiatów wrotyczu (Tanacetum vulgare L.)250 mg*
Wyciąg z liści tymianku (Thymus vulgaris L.)250 mg*

Pozostałe składniki

Stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Tagi: Naturalny
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności