Menu
Koszyk

  HEPATICA Tansy & Thyme 90 kaps.

  HEPATICA Tansy & Thyme 90 kaps.
  Brak na magazynie
  HEPATICA Tansy & Thyme 90 kaps.
  24,90 zł
  Bez podatku: 24,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Wysokiej jakości wyciąg z kwiatów wrotyczu oraz liści tymianku
  • Znane od pokoleń zioła w nowoczesnej postaci
  • Wspomaganie pracy układu pokarmowego
  • Korzystny wpływ na układ oddechowy
  • Wzmocnienie odporności

  Hepatica Tansy & Thyme to suplement diety zawierający wyciąg z kwiatów wrotyczu oraz liści tymianku. Preparat ten to mieszanka ekstraktów roślinnych znanych i stosowanych już od pokoleń.

  Wyciąg z kwiatów wrotyczu pozyskiwany jest z rośliny, która tradycyjnie stosowana była w medycynie ludowej w celu łagodzenia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Obecnie ekstrakt z wrotyczu zamknięty jest w kapsułce, ale wciąż wykorzystywany jest do podobnych celów.

  Wyciąg z liści tymianku otrzymywany jest z ziela wykorzystywanego zarówno w kuchni w formie przyprawy do dań, jak i w lecznictwie. Znany jest przede wszystkim ze swojego korzystnego wpływu na funkcjonowanie układu oddechowego, a zwłaszcza górnych dróg oddechowych.

  Wspomaganie pracy przewodu pokarmowego
  Pozytywne działanie ekstraktu z wrotyczu na funkcjonowanie przewodu pokarmowego wiąże się z jego rozkurczowym działaniem na mięśnie gładkie jelit oraz z pomocą w eliminacji patogennych mikroorganizmów. Tymianek natomiast może wpływać na poprawę trawienia oraz redukcję wzdęć.

  Korzystny wpływ na układ oddechowy
  Wyciąg z tymianku wzmaga sekrecję gruczołów śluzowych, zwiększając stopień nawilżenia dróg oddechowych. Dzięki temu wspomaga eliminację zanieczyszczeń, które przedostają się wraz z wdychanym powietrzem.

  Pomoc w redukcji stanów zapalnych
  Zawarte we wrotyczu substancje – aksylaryna oraz partenolid - wykazują działanie przeciwzapalne. Dlatego wyciąg z tej rośliny może działać pomocniczo w łagodzeniu zmian zapalnych stawów.

  Podsumowując, Hepatica Tansy & Thyme to naturalny preparat skierowany głównie do osób z problemami gastrycznymi oraz zaburzeniami układu oddechowego.

  Porady eksperta:

  Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, gdyż może mieć szkodliwy wpływ na rozwijający się płód.

  Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dawki dobowej. Produkt stanowi pomoc w walce m.in. z problemami gastrycznymi, lecz powinien być jedynie dodatkiem do zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety.
  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w 1 porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Wyciąg z kwiatów wrotyczu (Tanacetum vulgare L.)250 mg*
  Wyciąg z liści tymianku (Thymus vulgaris L.)250 mg*
  Pozostałe składniki: Stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).
  Przyjmować 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Naturalny
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności