Menu
Koszyk

  AVITALE Witamina B12 200 mcg 30 ml

  AVITALE Witamina B12 200 mcg 30 ml
  Brak na magazynie
  AVITALE Witamina B12 200 mcg 30 ml
  44,90 zł
  Bez podatku: 44,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Avitale
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek

  Avitale Witamina B12 to suplement diety, który zawiera w sobie aktywną formę witaminy B12 - metylokobalaminę, łatwo przyswajalną przez organizm człowieka. Preparat nie zawiera sztucznych i technologicznych dodatków, barwników oraz konserwantów. 

  Witamina B12 należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Związek ten posiada szeroki zakres działania w organizmie człowieka. Do jego podstawowych funkcji należy zarządzanie gospodarką energetyczną organizmu.

  Wpływ na układ nerwowy
  Odpowiedni poziom witaminy B12 wpływa pozytywnie na zachowanie sprawności układu nerwowego. Chroni to organizm przed wystąpieniem nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak uczucie zmęczenia i znużenia, mimo zachowania higienicznego trybu życia.

  Wpływ na układ czerwonokrwinkowy
  Witamina B12 wpływa na tworzenie się krwinek czerwonych – erytrocytów. Jej niedobór może doprowadzić do rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej, polegającej na występowaniu nieprawidłowych, zbyt dużych erytrocytów. Anemia megaloblastyczna może objawiać się m.in. zaburzeniami koncentracji i uczuciem zmęczenia.

  Wpływ na układ sercowo-naczyniowy 
  Witamina B12 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny - przyczynia się do obniżenia jej poziomu. Zbyt wysoki poziom homocysteiny (hiperhomocysteinemia) jest istotnym czynnikiem ryzyka rozwoju chorób zakrzepowo-zatorowych.

  Podsumowując, suplement diety Avitale Witamina B12 jest polecany w celu uzupełnienia diety o witaminę B12, zwłaszcza dla osób wykonujących pracę umysłową oraz dla osób na diecie roślinnej.

  Wielkość opakowania: 30 mlPorcja jednorazowa: 1 pompkaIlość porcji w opakowaniu: 600
  w 1 porcji (1 pompka)zawartość%ZDS
  Witamina B12 (Metylokobalamina)200 µg8000%
  Pozostałe składniki: Woda oczyszczona.
  Przyjmować 1-5 porcji dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności