Menu
Koszyk

  ALINESS Witamina B12 Methylcobalamin 1000mcg 100 kaps.

  ALINESS Witamina B12 Methylcobalamin 1000mcg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  ALINESS Witamina B12 Methylcobalamin 1000mcg 100 kaps.
  29,90 zł
  Bez podatku: 29,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Aktywna i doskonale przyswajalna forma witaminy B12
  • Bierze czynny udział w metabolizmie ważnych związków
  • Sprzyja funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Wspiera prawidłową produkcję erytrocytów
  • Produkt przyjazny weganom i wegetarianom

  Aliness Witamina B12 Methylcobalamin to suplement diety zawierający aktywną formę witaminy B12 – metylokobalaminę. Preparat ten odznacza się wysoką biodostępnością oraz jest w formie łatwych do połknięcia kapsułek wegetariańskich.

  Witamina B12 (metylokobalamina) to jedna z witamin z grupy B, która odgrywa istotną rolę w zachowaniu homeostazy organizmu. Jest ona koenzymem dla kilku enzymów biorących udział w przemianach makrocząsteczek takich jak węglowodany, lipidy, białka czy kwasy nukleinowe. Umożliwia produkcję energii niezbędnej do zachodzenia wszelkich reakcji metabolicznych, między innymi za pośrednictwem syntezy związków wchodzących w skład cyklu Krebsa.

  Metylokobalamina sprzyja prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i funkcjonowaniu szpiku kostnego. Może również korzystnie wpływać na zdrowie układu nerwowego, przyczyniając się do poprawy przekaźnictwa między neuronami. Dzięki tym właściwościom, witamina B12 bierze udział w procesach kluczowych dla poprawy nastroju, funkcji poznawczych i utrzymania dobrej kondycji zdrowia psychicznego.

  Podsumowując, Aliness Witamina B12 Methylcobalamin to skuteczne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kompleksowo wspomaga utrzymanie homeostazy oraz wspiera zachodzenie licznych procesów metabolicznych w ustroju. Produkt ten jest bardzo dobrze przyswajalny i cechuje się najwyższą czystością – nie zawiera sztucznych dodatków.

  Porady eksperta:

  Preparat ten może okazać się pomocny uczniom, studentom i osobom wykonującym pracę umysłową, ponieważ sprzyja poprawie funkcji poznawczych. Dodatkowo suplementacja witaminy B12 jest szczególnie polecana osobom na diecie wegetariańskiej, które są szczególnie narażone na niedobory tej witaminy.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek wegańskichPorcja jednorazowa: 1 kapsułka wegańskaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Witamina B12 (Metylokobalamina)900 mcg36000%
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, Składniki otoczki: Hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) – kapsułka Vcaps®.
  Przyjmować 1 kapsułkę raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Pure (bez dodatków)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności