Menu
Koszyk

  JARROW N-A-C (N-Acetyl-L-Cysteine) 500mg 100 kaps.

  JARROW N-A-C (N-Acetyl-L-Cysteine) 500mg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW N-A-C (N-Acetyl-L-Cysteine) 500mg 100 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu dróg oddechowych

  Wzmacnia ochronę przed wolnymi rodnikami

  Posiada aktywność hepatoprotekcyjną

  Wykazuje działanie przeciwzapalne

  Promuje syntezę gluatationu

  Jarrow N-A-C to suplement diety zawierający 500 mg N-acetylocysteiny (NAC) w jednej, wegańskiej kapsułce. Wspomaga produkcję glutationu, a także wpływa korzystnie na pracę układu oddechowego.

  N-acetylocysteina (NAC) to pochodna aminokwasu L-cysteiny, a dokładniej jej acetylowana postać. Głównym powodem, dla którego N-acetylocysteina jest chętnie suplementowana, jest jej udział w ochronie antyoksydacyjnej organizmu. NAC, wraz z dwoma innymi aminokwasami (glutaminą i glicyną) jest niezbędne do prawidłowej syntezy glutationu - jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Glutation pośrednio i bezpośrednio pomaga w neutralizacji wolnych rodników, które w nadmiarze mogą przyczynić się do uszkodzeń naszych komórek i tkanek. 

  NAC ponadto wspomaga pracę wątroby i procesy detoksykacji oraz jest stosowane jako antidotum w sytuacji zatrucia paracetamolem. Może być także pomocne w przypadku zaburzeń dróg oddechowych, w przebiegu których obecne jest wydzielanie gęstej wydzieliny. Dzięki właściwościom mukolitycznym (upłynniającym i zmniejszającym lepkość wydzieliny), N-acetylocysteina ułatwia wykrztuszanie i redukuje męczący kaszel. Z tego też względu nierzadko zalecana jest osobom palącym tytoń, gdyż ogranicza szkodliwą aktywność wolnorodnikową oraz poprawia oczyszczanie śluzowo-rzęskowe.

  Podsumowując, Jarrow N-A-C to suplement diety o szerokim działaniu prozdrowotnym. Wykazuje aktywność antyoksydacyjną (pośrednią i bezpośrednią), wspomaga pracę wątroby oraz może być pomocny w przypadku niektórych zaburzeń układu oddechowego (poprawia czynność nabłonka oddechowego i usprawnia odkrztuszanie wydzieliny).

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  N-Acetylocysteina (NAC)500 mg-
  Pozostałe składniki: Celuloza, Stearynian Magnezu (Źródło Roślinne) I Ditlenek Krzemu, Żelatyna (Kapsułka)
  1 kapsułka 1-2 razy na dobę.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności