Menu
Koszyk

  JARROW IronSorb + Lactoferrin 60 kaps.

  JARROW IronSorb + Lactoferrin 60 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW IronSorb + Lactoferrin 60 kaps.
  119,90 zł
  Bez podatku: 119,90 zł
  • Opatentowana postać żelaza z dodatkiem laktoferyny 
  • Łagodniejszy dla żołądka niż inne formy żelaza 
  • Doskonała przyswajalność i biodostępność 
  • Synergistyczne działanie obu składników 
  • Kapsułki odpowiednie dla wegetarian 

  Jarrow IronSorb® + Lactoferrin to suplement diety zawierający żelazo w opatentowanej formie IronSorb®, wzbogacone dawką laktoferyny. 

  Żelazo jest pierwiastkiem śladowym, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Występuje w tkankach, mięśniach, szpiku kostnym, enzymach, osoczu  oraz hemoglobinie. Niedobór tego pierwiastka jest groźny dla zdrowia i może doprowadzić do wystąpienia objawów chorobowych, np. anemii. 

  Laktoferyna to unikalna glikoproteina, obecna w kobiecym mleku oraz innych płynach i wydzielinach ustrojowych. Wykazuje ona duże powinowactwo do jonów żelaza – z łatwością je wiąże i pomaga transportować do wnętrza komórek. 

  Preparat pomaga uzupełnić niedobór żelaza w organizmie. Zawiera zarówno łatwo przyswajalne żelazo, jak i działającą z nim synergistycznie laktoferynę. Jest szczególnie polecany osobom zagrożonym deficytem żelaza. W grupie tej znajdują się m.in. kobiety uskarżające się na obfite miesiączki. Dzięki zastosowaniu roślinnych kapsułek suplement może być wykorzystywany również przez wegetarian.

  W skład preparatu wchodzi opatentowana forma żelaza IronSorb®. Jest to proteinobursztynian żelaza (IPS) powstały z połączenia trójwartościowego żelaza z sukcynylowanymi białkami mleka. Zaletą tego kompleksu jest wysoka biodostępność i znakomita przyswajalność. Ponadto jest on dużo łagodniejszy dla żołądka i nie podrażnia przewodu pokarmowego, co często zdarza się w przypadku innych form żelaza, powszechnie wykorzystywanych w suplementach diety. 

  Podsumowując, Jarrow IronSorb® + Lactoferrin to wysokiej jakości preparat z żelazem. Dzięki obecności dobrze przyswajalnej formy tego pierwiastka i laktoferyny pozwala czerpać z suplementacji maksimum korzyści. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Żelazo (pierwiastek) (sukcynian białka żelaza)18 mg100 %
  Laktoferyna200 mg*
  Pozostałe składniki: Celuloza, Stearynian Magnezu (Źródło Roślinne) I Ditlenek Krzemu, Hydroksypropylometyloceluloza (Kapsułka)
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, z posiłkiem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności