Menu
Koszyk

  Błonnik

  Błonnik to ważny, choć często niedoceniany, element prawidłowej diety. Nazwą tą określa się polisacharydowe  i niepolisacharydowe substancje odżywcze pochodzenia roślinnego (celuloza, pektyny, gumy, śluzy, hemicelulozy, ligniny). Mają one jedną wspólną cechę – są oporne na działanie enzymów przewodu pokarmowego i nie ulegają trawieniu. Pomimo tego odgrywają ważną rolę w organizmie: usprawniają pracę jelit, sprzyjają uregulowaniu rytmu wypróżnień, mogą zwiększyć uczucie sytości. 

  Kluczowym źródłem błonnika powinna być żywność, ale czasem trudno jest dostarczyć właściwą jego ilość wraz pożywieniem. Z pomocą przychodzą wówczas gotowe preparaty zawierające błonnik. Znajdą je Państwo w naszym sklepie. Oferujemy błonnik roślinny i owocowy,  rozpuszczalny i nierozpuszczalny, dostępny w kapsułkach oraz w formie sypkiej. Wśród wielu dostępnych produktów są również takie, z których mogą skorzystać osoby z wrażliwym żołądkiem. 

  INTENSON Błonnik witalny 250g
  -5 % Brak na magazynie
  Producent: Intenson
  Mieszanka nasion bogatych w błonnik pokarmowyWpływa korzystnie na funkcjonowanie jelitPomaga utrzymać uczucie sytości na dłużejSprzyja regulacji rytmu wypróżnieńWspomaga usuwanie toksynIntenson Błonnik witalny to suplement diety zawierający mieszankę dwóch surowców roślinnych – nasion babki płesznik..
  5,99 zł 5,69 zł Bez podatku:5,69 zł
  BIO PLANET Inulina BIO 250g
  Brak na magazynie
  Producent: Bio Planet
  Inulina to naturalny wielocukier należący do grupy fruktanów, złożony z cząsteczek glukozy i fruktozy. Inulina ze względu na swoją budowę nie jest trawiona w przewodzie pokarmowym człowieka, dzięki czemu pełni funkcje błonnika pokarmowego. Jako produkt żywnościowy występuje pod postacią białego pros..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności