Menu
Koszyk

Cholina

Cholina zwana jest również witaminą B4, chociaż nie do końca poprawnie, jest bowiem związkiem witaminopodobnym. Suplementowana jest głównie ze względu na swoją efektywność prokognitywną. Stanowi prekursor istotnego neurotransmitera, acetylocholiny, biorącego udział m.in. w procesach kojarzenia faktów i zapamiętywania. W związku z tym, suplementację choliną poleca się osobom chcącym poprawić funkcjonowanie swojego mózgu, a jej profilaktyczna efektywność obejmuje zmniejszenie ryzyka występowania m.in. choroby Parkinsona czy Alzheimera.

Suplementacja choliną jest także polecana kobietom w ciąży. Wskazuje się, że wpływa ona korzystnie na rozwój układu nerwowego dziecka, a jej niedobory mogą predysponować do zaburzeń rozwoju ciąży.

Cholina jest także polecana osobom szukającym wsparcia pracy wątroby. Promuje jej funkcje oraz sprzyja regeneracji, w związku z czym polecana jest osobom nadwyrężającym ten organ.


Producent: Now Foods
Wysoce biodostępna i łatwo przyswajalna forma choliny Naturalny prekursor neuroprzekaźnika acetylocholinyWykazuje zdolność pokonywania bariery krew-mózgDostępny w postaci wegetariańskich kapsułek  Promuje prawidłowe funkcje poznawcze Now Foods Alpha GPC to suplement diety w skład..
109,00zł Bez podatku:109,00zł
SWANSON Phosphatidylcholine 420mg 200 softgels
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Wysokiej jakości fosfatydylocholina z lecytyny sojowej Łatwe do połknięcia, miękkie, żelowe kapsułki Sprzyja zwiększeniu poziomu acetylocholiny Kluczowy element błon komórkowych  Działa ochronnie względem wątrobySwanson Phosphatidylcholine to suplement diety w skład którego ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności