Menu
Koszyk

Witaminy i substancje witaminopodobne

Substancje witaminopodobne, zwane również pseudowitaminami, to związki, które swoją budową chemiczną przypominają witaminy. Do najpopularniejszych należy inozytol, cholina, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy. W przeciwieństwie do witamin nie są one uważane za niezbędne do życia i prawidłowego funkcjonowania ustroju, a ich niedobory raczej nie wiążą się z ryzykiem rozwoju żadnych schorzeń. Niemniej jednak niektóre z nich wykazują pewien potencjał prozdrowotny i mogą przyczynić się do poprawy kondycji organizmu.

Głównym źródłem substancji witaminopodobnych jest pożywienie. Ponadto większość z nich jest produkowana w ustroju. Wydaje się jednak, że ilości te są zbyt małe, by dawały określone efekty terapeutyczne. Osoby, które chcą wzbogacić dietę o większą dawkę zachęcamy do skorzystania z suplementów diety. Szeroki wybór preparatów zawierających rozmaite pseudowitaminy znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.


Producent: Doctor’s Best
Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale pro..
109,00zł Bez podatku:109,00zł
HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Hepatica
Źródło dwóch synergistycznie działających substancji Kompleksowe wsparcie i ochrona mitochondriów Korzystny wpływ na funkcje kognitywne Odpowiedni dla wegetarian i wegan Silne działanie antyoksydacyjne Hepatica PQQ + CoQ10 to suplement diety zawierający dwie synergistycznie działaj..
108,00zł Bez podatku:108,00zł
SWANSON PQQ 20mg 30 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Pirolochinolinochinon zamknięty w wegetariańskich kapsułkachPromuje zdrowie oraz prawidłowe funkcje mitochondriów Wykazuje bardzo silny potencjał przeciwutleniający Sprzyja usprawnieniu metabolizmu energetycznegoMoże mieć korzystny wpływ na zdrowie mózgu Swanson PQQ to suplement diety..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Producent: Doctor’s Best
Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale prozdrow..
299,00zł Bez podatku:299,00zł
Producent: Aliness
Wsparcie organizmu w prewencji chorób układu nerwowego Pomoc w regulacji stężenia glukozy we krwi Źródło uniwersalnego przeciwutleniacza Wsparcie procesów zapamiętywania Pomoc w profilaktyce cukrzycy Aliness Kwas Alfa Liponowy R-ALA to suplement diety zawierający dobrze przyswajalny ..
44,90zł Bez podatku:44,90zł
Producent: Now Foods
Wysoce biodostępna i łatwo przyswajalna forma choliny Naturalny prekursor neuroprzekaźnika acetylocholinyWykazuje zdolność pokonywania bariery krew-mózgDostępny w postaci wegetariańskich kapsułek  Promuje prawidłowe funkcje poznawcze Now Foods Alpha GPC to suplement diety w skład..
109,00zł Bez podatku:109,00zł
SWANSON Phosphatidylcholine 420mg 200 softgels
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Wysokiej jakości fosfatydylocholina z lecytyny sojowej Łatwe do połknięcia, miękkie, żelowe kapsułki Sprzyja zwiększeniu poziomu acetylocholiny Kluczowy element błon komórkowych  Działa ochronnie względem wątrobySwanson Phosphatidylcholine to suplement diety w skład którego ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności