Menu
Koszyk

Witaminy i substancje witaminopodobne

Substancje witaminopodobne, zwane również pseudowitaminami, to związki, które swoją budową chemiczną przypominają witaminy. Do najpopularniejszych należy inozytol, cholina, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy. W przeciwieństwie do witamin nie są one uważane za niezbędne do życia i prawidłowego funkcjonowania ustroju, a ich niedobory raczej nie wiążą się z ryzykiem rozwoju żadnych schorzeń. Niemniej jednak niektóre z nich wykazują pewien potencjał prozdrowotny i mogą przyczynić się do poprawy kondycji organizmu.

Głównym źródłem substancji witaminopodobnych jest pożywienie. Ponadto większość z nich jest produkowana w ustroju. Wydaje się jednak, że ilości te są zbyt małe, by dawały określone efekty terapeutyczne. Osoby, które chcą wzbogacić dietę o większą dawkę zachęcamy do skorzystania z suplementów diety. Szeroki wybór preparatów zawierających rozmaite pseudowitaminy znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.


Producent: Doctor’s Best
Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale pro..
99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
Producent: Swanson
Pirolochinolinochinon zamknięty w wegetariańskich kapsułkachPromuje zdrowie oraz prawidłowe funkcje mitochondriów Wykazuje bardzo silny potencjał przeciwutleniający Sprzyja usprawnieniu metabolizmu energetycznegoMoże mieć korzystny wpływ na zdrowie mózgu Swanson PQQ to suplement diety..
36,99 zł Bez podatku:36,99 zł
Producent: Doctor’s Best
Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale prozdrow..
269,00 zł Bez podatku:269,00 zł
Producent: Trec Nutriton
Wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami Sprzyja optymalizacji gospodarki węglowodanowejWykazuje właściwości kardioprotekcyjneWspomaga metabolizm energetycznyWpływa ochronnie na wątrobęTrec ALA 250 to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości kwas alfa-liponowy w dawce 250 mg w jedne..
21,90 zł Bez podatku:21,90 zł
Producent: Aliness
Wsparcie organizmu w prewencji chorób układu nerwowego Pomoc w regulacji stężenia glukozy we krwi Źródło uniwersalnego przeciwutleniacza Wsparcie procesów zapamiętywania Pomoc w profilaktyce cukrzycy Aliness Kwas Alfa Liponowy R-ALA to suplement diety zawierający dobrze przyswajalny ..
44,90 zł Bez podatku:44,90 zł
Producent: Now Foods
Wysoce biodostępna i łatwo przyswajalna forma choliny Naturalny prekursor neuroprzekaźnika acetylocholinyWykazuje zdolność pokonywania bariery krew-mózgDostępny w postaci wegetariańskich kapsułek  Promuje prawidłowe funkcje poznawcze Now Foods Alpha GPC to suplement diety w skład..
99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
SWANSON Phosphatidylcholine 420mg 200 softgels
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Wysokiej jakości fosfatydylocholina z lecytyny sojowej Łatwe do połknięcia, miękkie, żelowe kapsułki Sprzyja zwiększeniu poziomu acetylocholiny Kluczowy element błon komórkowych  Działa ochronnie względem wątrobySwanson Phosphatidylcholine to suplement diety w skład którego ..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Hepatica
Źródło dwóch synergistycznie działających substancji Kompleksowe wsparcie i ochrona mitochondriów Korzystny wpływ na funkcje kognitywne Odpowiedni dla wegetarian i wegan Silne działanie antyoksydacyjne Hepatica PQQ + CoQ10 to suplement diety zawierający dwie synergistycznie działaj..
99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
DOCTOR'S BEST ALA - kwas alfa liponowy 150mg 120 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Doctor’s Best
ALA Doctor's Best to suplement diety zawierający 150 mg kwasu alfa-liponowego (ALA) w jednej kapsułce. ALA jest kwasem tłuszczowym zawierającym w swojej budowie siarkę. Odgrywa on rolę w metabolizmie energetycznym, posiada właściwości antyoksydacyjne oraz wykazuje działanie prozdrowotne. Wielkość o..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności