Menu
Koszyk

  SWANSON Garlic Oil 500 kaps.

  SWANSON Garlic Oil 500 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON Garlic Oil 500 kaps.
  44,99 zł
  Bez podatku: 44,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Silnie stężony olejek czosnkowy w żelowych kapsułkach  
  • Koncentrat 500:1 – ekwiwalent 1500mg czosnku  
  • Określany mianem „naturalnego antybiotyku” 
  • Posiada właściwości przeciwutleniające  
  • Wykazuje działanie bakteriobójcze  

  Swanson Garlic Oil to suplement diety w skład którego wchodzi olejek czosnkowy zamknięty w żelowych kapsułkach. Jest on wyjątkowo silnie stężony – każda kapsułka zawiera ekwiwalent 1500 mg świeżego czosnku. 

  Czosnek pospolity (Allium sativum) to niezwykle popularna roślina uprawiana głównie w celach przyprawowych, ceniona również za właściwości lecznicze. Jej podziemna część obfituje w związki zawierające organiczne połączenia siarki, które wykazują liczne właściwości prozdrowotne. 

  W skład prezentowanego produktu wchodzi olejek czosnkowy. Pozyskuje się go na drodze destylacji rozdrobnionych ząbków czosnku z parą wodną. Są w nim obecne rozmaite wielosiarczki, odpowiedzialne za specyficzny smak, zapach i kluczowe z leczniczego punktu widzenia. Poza nimi w olejku eterycznym można znaleźć rozmaite enzymy, nukleozydy, tiosulfoniany oraz tiokarbamidy. 

  Olejowi czosnkowemu przypisuje się aktywność przeciwdrobnoustrojową. W tradycyjnej medycynie ludowej czosnek był określany mianem naturalnego antybiotyku. Naukowcy odkryli, że obecne w roślinie związki siarczkowe mogą zaburzać metabolizm komórkowy chorobotwórczych mikroorganizmów i są zdolne ograniczać wnikanie wirusów do komórek ludzkiego organizmu.    

  Olejek czosnkowy zawiera substancje o działaniu przeciwutleniającym. Wymiatają one z ustroju wolne rodniki, niwelują szkodliwe procesy oksydacyjne, chroniąc komórki przed uszkodzeniami. Warto pamiętać, że stres oksydacyjny ma duży wpływ na starzenie się organizmu i stanowi potencjalny czynnik ryzyka niektórych schorzeń cywilizacyjnych. 

  Podsumowując, Swanson Garlic Oil to preparat umożliwiający wykorzystanie leczniczego potencjału czosnku. Każda kapsułka zawiera ekwiwalent aż 1500 mg świeżego czosnku. 

  Wielkość opakowania: 500 kapsułek żelowychPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 500
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Olej z czosnku (koncentrat 500:1 odpowiednik 1500mg czosnku)3 mg*
  Pozostałe składniki: Olej sojowy, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.
  1-2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku. Preparat należy popić wodą.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności