Menu
Koszyk

Kofeina

Kofeina to organiczny związek chemiczny z grupy alkaloidów purynowych. W dużych ilościach występuje w ziarnach kawowca, choć można ją spotkać również w innych surowcach roślinnych, np. liściach herbacianych albo nasionach guarany. Na świecie kofeina zyskała sławę jako legalny, naturalny środek psychostymulujący. Efektem jej działania jest m.in. pobudzenie, wyraźny wzrost poziomu energii, poprawa koncentracji. Może ona również nasilać proces termogenezy.

Szybkim i wygodnym sposobem na dostarczenie określonej dawki kofeiny jest skorzystanie z gotowych suplementów diety. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroką gamę tego typu preparatów. Strategię suplementacyjną trzeba ustalić w oparciu o własne potrzeby. Osoby oczekujące błyskawicznego i solidnego kopa energetycznego mogą wybrać suplement z kofeiną bezwodną. Jeśli nastawiamy się na nieco łagodniejsze, ale dłuższe działanie, warto wziąć pod uwagę ekstrakt z guarany.


SCITEC Caffeine 100 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Scitec Nutrition
Produkt o działaniu pobudzającym Ograniczenie uczucia zmęczenia Wzrost zdolności koncentracji Wspomaganie lipolizy Scitec Caffeine to suplement diety zawierający kofeinę, która wywołuje efekt pobudzający oraz zwiększa zdolność koncentracji. Kofeina jest związkiem chemicznym ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
OLIMP Caffeine Kick 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Olimp
Czysta kofeina w dawce aż 300mg!Znosi uczucie senności i redukuje zmęczenieNasila uzyskiwanie energii z komórek tłuszczowychPrzyczynia się do zwiększenia zdolności wysiłkowychWpływa korzystnie na nastrój i koncentracjęOlimp Caffeine Kick to ponadprzeciętna dawka czystej kofeiny w formie kapsułek. Po..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Producent: Trec Nutriton
Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guarany Trec Nutrition Herbal ..
44,90zł Bez podatku:44,90zł
Producent: Trec Nutriton
Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guarany Trec Nutrition Herbal En..
25,90zł Bez podatku:25,90zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności