Menu
Koszyk

  Kofeina

  Kofeina to organiczny związek chemiczny z grupy alkaloidów purynowych. W dużych ilościach występuje w ziarnach kawowca, choć można ją spotkać również w innych surowcach roślinnych, np. liściach herbacianych albo nasionach guarany. Na świecie kofeina zyskała sławę jako legalny, naturalny środek psychostymulujący. Efektem jej działania jest m.in. pobudzenie, wyraźny wzrost poziomu energii, poprawa koncentracji. Może ona również nasilać proces termogenezy.

  Szybkim i wygodnym sposobem na dostarczenie określonej dawki kofeiny jest skorzystanie z gotowych suplementów diety. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroką gamę tego typu preparatów. Strategię suplementacyjną trzeba ustalić w oparciu o własne potrzeby. Osoby oczekujące błyskawicznego i solidnego kopa energetycznego mogą wybrać suplement z kofeiną bezwodną. Jeśli nastawiamy się na nieco łagodniejsze, ale dłuższe działanie, warto wziąć pod uwagę ekstrakt z guarany.


  TREC Herbal Energy 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guaranyTrec Nutrition Herbal ..
  37,90 zł Bez podatku:37,90 zł
  TREC Herbal Energy 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guaranyTrec Nutrition Herbal En..
  22,90 zł Bez podatku:22,90 zł
  SCITEC Caffeine 100 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Scitec Nutrition
  Produkt o działaniu pobudzającym Ograniczenie uczucia zmęczenia Wzrost zdolności koncentracji Wspomaganie lipolizy Scitec Caffeine to suplement diety zawierający kofeinę, która wywołuje efekt pobudzający oraz zwiększa zdolność koncentracji. Kofeina jest związkiem chemicznym ..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  OLIMP Caffeine Kick 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Czysta kofeina w dawce aż 300mg!Znosi uczucie senności i redukuje zmęczenieNasila uzyskiwanie energii z komórek tłuszczowychPrzyczynia się do zwiększenia zdolności wysiłkowychWpływa korzystnie na nastrój i koncentracjęOlimp Caffeine Kick to ponadprzeciętna dawka czystej kofeiny w formie kapsułek. Po..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności