Menu
Koszyk

Umysł i koncentracja

Umysł ma niezwykły potencjał, ale ciągle jeszcze pozostaje dużą zagadką dla naukowców. Co ciekawe, podobnie jak ciało, może on być na różne sposoby wspierany i trenowany do wypełniania coraz to bardziej wymagających zadań intelektualnych. Na rynku funkcjonuje wiele naturalnych i syntetycznych substancji, które sprzyjają poprawie wydajności umysłu. Działają one za pomocą różnych mechanizmów – odżywiają komórki mózgowe, promują syntezę ważnych neuroprzekaźników, usprawniają krążenie w obrębie mózgu.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz sprawdzonych i bezpiecznych preparatów, które wspomagają pracę umysłu. Powszechnie sądzi się, że są one w stanie poprawić zdolność koncentracji, kojarzenia faktów, logicznego rozumowania i wyciągania wniosków, a także wzmocnić pamięć i przyspieszyć tempo przyswajania nowej wiedzy. Z tego względu najwięcej odbiorców znajdują wśród osób narażonych na intensywny wysiłek intelektualny.


Producent: Jarrow Formulas
Kompleksowa formuła sprzyjająca właściwemu odżywieniu mózguPomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na optymalnym poziomieNie zawiera stymulantów, tylko bezpieczne i naturalne składnikiPrzyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużeniaWielopoziomowo wspiera metabolizm energetycznyJarrow Neu..
139,90 zł Bez podatku:139,90 zł
Producent: Now Foods
Wysoce biodostępna i łatwo przyswajalna forma choliny Naturalny prekursor neuroprzekaźnika acetylocholinyWykazuje zdolność pokonywania bariery krew-mózgDostępny w postaci wegetariańskich kapsułek  Promuje prawidłowe funkcje poznawcze Now Foods Alpha GPC to suplement diety w skład..
99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
Producent: Trec Nutriton
Prekursor kluczowych neuroprzekaźników Substrat do produkcji hormonów tarczycy Polecany osobom narażonym na stres Sprzyja zwiększeniu poziomu energii Wysoka dawka na jedną kapsułkę Trec Tyrosine 600 to suplement diety w skład którego wchodzi L-tyrozyna – aminokwas białkowy o dużym..
29,99 zł Bez podatku:29,99 zł
Producent: Swanson
Glicyna wyprodukowana opatentowaną metodą AjiPure®  Aminokwas farmaceutycznej jakości i czystości Odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiejIstotny neuroprzekaźnik w OUN Ważny składnik kolagenu Swanson AjiPure® Glycine to suplement diety w skład którego wchodzi glicy..
17,99 zł Bez podatku:17,99 zł
Producent: Trec Nutriton
Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guarany Trec Nutrition Herbal ..
37,90 zł Bez podatku:37,90 zł
Producent: Jarrow Formulas
Zawiera opatentowaną formę teaniny - Suntheanine® Wytwarzany w wyniku procesów enzymatycznych Identyczny jak teanina występująca w herbacie Sprzyja pobudzeniu emisji fal mózgowych alfaPromuje uczucie relaksu i odprężenia Jarrow Theanine to suplement diety w skład którego wchodzi ..
63,90 zł Bez podatku:63,90 zł
Producent: Trec Nutriton
Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guarany Trec Nutrition Herbal En..
22,90 zł Bez podatku:22,90 zł
Producent: Life Extension
100% czysta L-teanina w opatentowanej formie Suntheanine®Wprowadza w stan odprężenia bez efektu otępieniaPromuje generowanie fal α w mózguUsprawnia proces uczenia się Life Extension L-Theanine to suplement diety dostarczający jednorazowo 100 mg L-teaniny, wzbogacony o witaminę C. Preparat naturalnie..
79,90 zł Bez podatku:79,90 zł
Producent: Swanson
Składnik odżywczy wyizolowany z grejpfrutaWspomaga prawidłowy metabolizm glukozyWykazuje właściwości neuroprotekcyjneKorzystnie wpływa na zdrowie prostatyPosiada działanie przeciwutleniająceSwanson Apigenin to suplement diety zawierający apigeninę – naturalny składnik odżywczy wyizolowany z owoców g..
52,99 zł Bez podatku:52,99 zł
SWANSON Phosphatidylcholine 420mg 200 softgels
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Wysokiej jakości fosfatydylocholina z lecytyny sojowej Łatwe do połknięcia, miękkie, żelowe kapsułki Sprzyja zwiększeniu poziomu acetylocholiny Kluczowy element błon komórkowych  Działa ochronnie względem wątrobySwanson Phosphatidylcholine to suplement diety w skład którego ..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
OLIMP Caffeine Kick 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Olimp
Czysta kofeina w dawce aż 300mg!Znosi uczucie senności i redukuje zmęczenieNasila uzyskiwanie energii z komórek tłuszczowychPrzyczynia się do zwiększenia zdolności wysiłkowychWpływa korzystnie na nastrój i koncentracjęOlimp Caffeine Kick to ponadprzeciętna dawka czystej kofeiny w formie kapsułek. Po..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
TESTED Rhodiola 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Tested Nutrition
Zawiera standaryzowany ekstrakt o udowodnionym działaniuDoskonałe wsparcie dla osób aktywnych fizycznieWykazuje działanie wzmacniające i pobudzającePomaga lepiej znosić sytuacje stresoweTested Rhodiola to wyjątkowy suplement diety zawierający ekstrakt z Różeńca górskiego, standaryzowany na zawartość..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
PURE Theanine 500mg 120 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Pure Labs Nutrition
Doskonalnie komponuje się z innymi suplementami dietyKorzystnie wpływa na jakość snu i poziom dopaminyPodnosi koncentrację i ułatwia uczenie sięŁagodzi stres i działa uspokajającoPure Theanine to wysokiej jakości suplement diety, dostarczający L-teaninę – związek z grupy alfa-aminokwasów, pochodzący..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
SCITEC Caffeine 100 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Scitec Nutrition
Produkt o działaniu pobudzającym Ograniczenie uczucia zmęczenia Wzrost zdolności koncentracji Wspomaganie lipolizy Scitec Caffeine to suplement diety zawierający kofeinę, która wywołuje efekt pobudzający oraz zwiększa zdolność koncentracji. Kofeina jest związkiem chemicznym ..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności