Menu
Koszyk

Kurkuma i kurkumina

Kurkuma to inna nazwa, którą określa się ostryż długi, roślinę o szerokim zastosowaniu kulinarnym, pochodzącą z krajów tropikalnych. Jak się okazuje, jest ona źródłem wielu substancji aktywnych, które nazwano kurkuminoidami.

Najpopularniejszym z nich jest kurkumina o udowodnionym działaniu w obrębie przewodu pokarmowego. Stosuje się ją głównie w celu nasilenia wydzielania żółci, tym samym wspierając trawienie tłuszczów. Dostrzeżono również jej potencjał spazmolityczny i przeciwbakteryjny. W naszej ofercie znajdą Państwo różne preparaty kurkumy, także te o podniesionej przyswajalności, z dodatkiem piperyny i oparte o technologie liposomalne.

DOCTOR'S BEST High Absorption Curcumin 500mg 120 kaps.
Nowość
Producent: Doctor’s Best
Opatentowany ekstrakt z kłączy kurkumyWysoka zawartość (95%) kurkuminoidówZ dodatkiem ekstraktu z pieprzu czarnego Doskonała biodostępność i przyswajalność Potężny potencjał przeciwutleniający Doctor’s Best High Absorption Curcumin to suplement diety, który zawiera innowacyjny ekstrak..
199,00zł Bez podatku:199,00zł
Producent: Doctor’s Best
Opatentowana formuła Meriva®, wykorzystująca technologię fitosomówUnikalny kompleks kurkuminoidów o wysokiej biodostępnościPosiada udokumentowane właściwości przeciwzapalneWzmacnia naturalną ochronę antyoksydacyjnąPomaga utrzymać zdrową funkcję stawówDoctor's Best Curcumin Phytosome zawiera opatento..
94,90zł Bez podatku:94,90zł
Producent: Hepatica
Standaryzowany ekstrakt z kurkumy Wysoka zawartość kurkuminoidów Wsparcie dla układu pokarmowego Redukcja stresu oksydacyjnego Właściwości przeciwzapalne Hepatica Curcumin C3 Complex to suplement diety w skład którego wchodzi opatentowany, testowany klinicznie, wyciąg z kłączy ost..
46,00zł Bez podatku:46,00zł
Producent: Aliness
Wszechstronne wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu Synergistyczne działanie składników aktywnych Poprawa trawienia i wchłaniania pokarmów Działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne Wsparcie zdrowia układu krwionośnego Aliness Curcumin C3 Complex Plus to unikalny suplemen..
59,90zł Bez podatku:59,90zł
Producent: Dary Natury
Mielona ekologiczna kurkuma najwyższej jakości  Uznawana za najzdrowszą przyprawę świata Przyprawa o dużym potencjale leczniczymNadaje potrawom piękną żółtą barwę Podnosi walory smakowe potraw DARY NATURY Kurkuma to aromatyczna przyprawa zawierająca zmielone kłącza ostryżu d..
6,39zł Bez podatku:6,39zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności