Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Stabilized R-Lipoic Acid 100mg 180 kaps.

  DOCTOR'S BEST Stabilized R-Lipoic Acid 100mg 180 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Stabilized R-Lipoic Acid 100mg 180 kaps.
  269,00 zł
  Bez podatku: 269,00 zł
  • Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanów
  • Wspomaga walkę z procesami starzenia się
  • Wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn
  • Promuje neutralizację wolnych rodników
  • Wysoce biodostępna i stabilna formuła

  Doctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale prozdrowotnym. Zastosowana formuła soli sodowej kwasu alfa-liponowego, BioEnhanced® NA-RALA, zapewnia jego stabilność i wysoką biodostępność.

  Kwas alfa-liponowy (R-ALA) – naturalnie syntetyzowany w organizmie kwas tłuszczowy, który bierze czynny udział w metabolicznych procesach uzyskiwania energii jako enzymatyczny kofaktor. Wykazano również jego potencjał antyoksydacyjny i detoksykacyjny.

  D-biotyna – witamina, która uczestniczy w wewnątrzkomórkowych przemianach związków wysokoenergetycznych. Odpowiada także za dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.

  Pomoc w normalizacji glikemii
  Problemy z glikemią (poziomem glukozy we krwi) występują w społeczeństwie coraz częściej. Zazwyczaj jest to wynik konsumpcyjnego stylu życia, który nie przewiduje odpowiedniej dawki ruchu i zadbania o swoją dietę. Taki styl odżywiania generuje produkcję wolnych rodników, a ponadto serwowana żywność obfituje w konserwanty, które nie są obojętne dla zdrowia.

  Istotnym elementem diety jest także suplementacja. Kwas alfa-liponowy wykazuje korzystny potencjał normoglikemizujący, co zostało już zauważone i zastosowane u chorych zmagających się z neuropatią cukrzycową. R-ALA, wraz z biotyną, są elementami, które uczestniczą w skomplikowanych przemianach metabolicznych węglowodanów. Dodatkowo wiele badań wnosi, iż R-ALA poprawia wrażliwość tkanek na insulinę i działa hamująco na szlak glukoneogenezy, nie podnosząc poziomu glukozy we krwi.

  Działanie antyoksydacyjne
  Warto dodać, iż kwas alfa-liponowy stanowi świetną linię obrony przed wytwarzanymi w organizmie wolnymi rodnikami. Jego działalność antyoksydacyjna może przyczyniać się do spowolnienia procesów starzenia, a także wydaje się być pomocna w zahamowaniu rozwoju chorób autoimmunologicznych, czy nadciśnienia tętniczego. 

  Skuteczna detoksykacja
  R-ALA może działać również oczyszczająco. Wykorzystuje się go jako odtrutkę w zatruciach metalami ciężkimi, toksynami grzybów, a także w schorzeniach wątroby, które upośledzają jej rolę detoksykacyjną.

  Podsumowując, Doctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to propozycja dla wszystkich, którzy chcą wielokierunkowo wesprzeć swój ustrój, zwracając szczególną uwagę na metabolizm węglowodanów, detoksyfikację, czy walkę z wolnymi rodnikami.

  Wielkość opakowania: 180 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 180
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  D-Biotyna150 mcg50%
  R-ALA (jako Sól Sodowa Kwasu R-Liponowego w wersji BioEnhanced® Na-RALA)100 mg-
  Pozostałe składniki: Zmodyfikowana celuloza (kapsułka wegetariańska), mąka ryżowa, celuloza mikrokrystaliczna, wodorowęglan sodu, stearynian magnezu (źródło roślinne), dwutlenek krzemu.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności