Menu
Koszyk

Kwas alfa-liponowy (ALA)

Kwas alfa-liponowy (ALA) to organiczny związek chemiczny przypominający witaminę. W małych ilościach jest produkowany w organizmie; oprócz tego można go znaleźć w wielu powszechnie spożywanych produktach. Terapeutyczne działanie kwasu alfa-liponowego wynika głównie z jego potężnego potencjału przeciwutleniającego – specjaliści podkreślają, że spełnia on wszystkie kryteria idealnego antyoksydanta. Dostępne badania wskazują na zasadność stosowania ALA w profilaktyce cukrzycy, chorób układu krążenia, chorób neurodegeneracyjnych i niektórych chorób autoimmunologicznych.

Szeroki wybór suplementów na bazie kwasu alfa-liponowego znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Dostępne są zarówno monopreparaty, jak i kompozycje łączące kwas alfa-liponowy z innymi, synergistycznie działającymi substancjami. Oferujemy także suplementy zawierające chronioną patentem, aktywną formę kwasu alfa-liponowego, tzw. R-ALA Bio-Enhanced®.


Producent: Aliness
Wsparcie organizmu w prewencji chorób układu nerwowego Pomoc w regulacji stężenia glukozy we krwi Źródło uniwersalnego przeciwutleniacza Wsparcie procesów zapamiętywania Pomoc w profilaktyce cukrzycy Aliness Kwas Alfa Liponowy R-ALA to suplement diety zawierający dobrze przyswajalny ..
44,90zł Bez podatku:44,90zł
Producent: Doctor’s Best
Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale pro..
109,00zł Bez podatku:109,00zł
Producent: Doctor’s Best
Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale prozdrow..
299,00zł Bez podatku:299,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności