Menu
Koszyk

  Kwas alfa-liponowy (ALA)

  Kwas alfa-liponowy (ALA) to organiczny związek chemiczny przypominający witaminę. W małych ilościach jest produkowany w organizmie; oprócz tego można go znaleźć w wielu powszechnie spożywanych produktach. Terapeutyczne działanie kwasu alfa-liponowego wynika głównie z jego potężnego potencjału przeciwutleniającego – specjaliści podkreślają, że spełnia on wszystkie kryteria idealnego antyoksydanta. Dostępne badania wskazują na zasadność stosowania ALA w profilaktyce cukrzycy, chorób układu krążenia, chorób neurodegeneracyjnych i niektórych chorób autoimmunologicznych.

  Szeroki wybór suplementów na bazie kwasu alfa-liponowego znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Dostępne są zarówno monopreparaty, jak i kompozycje łączące kwas alfa-liponowy z innymi, synergistycznie działającymi substancjami. Oferujemy także suplementy zawierające chronioną patentem, aktywną formę kwasu alfa-liponowego, tzw. R-ALA Bio-Enhanced®.


  Producent: Doctor’s Best
  Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale prozdrow..
  269,00 zł Bez podatku:269,00 zł
  Producent: Aliness
  Wsparcie organizmu w prewencji chorób układu nerwowego Pomoc w regulacji stężenia glukozy we krwi Źródło uniwersalnego przeciwutleniacza Wsparcie procesów zapamiętywania Pomoc w profilaktyce cukrzycyAliness Kwas Alfa Liponowy R-ALA to suplement diety zawierający dobrze przyswajalny ..
  44,90 zł Bez podatku:44,90 zł
  Producent: Trec Nutriton
  Wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami Sprzyja optymalizacji gospodarki węglowodanowejWykazuje właściwości kardioprotekcyjneWspomaga metabolizm energetycznyWpływa ochronnie na wątrobęTrec ALA 250 to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości kwas alfa-liponowy w dawce 250 mg w jedne..
  21,90 zł Bez podatku:21,90 zł
  Producent: Doctor’s Best
  Pomaga w optymalizacji metabolizmu węglowodanówWspomaga walkę z procesami starzenia sięWspiera oczyszczanie organizmu z toksynPromuje neutralizację wolnych rodnikówWysoce biodostępna i stabilna formułaDoctor's Best Stabilized R-Lipoic Acid to efektywna dawka substancji o szerokim potencjale pro..
  99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
  DOCTOR'S BEST ALA - kwas alfa liponowy 150mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Doctor’s Best
  ALA Doctor's Best to suplement diety zawierający 150 mg kwasu alfa-liponowego (ALA) w jednej kapsułce. ALA jest kwasem tłuszczowym zawierającym w swojej budowie siarkę. Odgrywa on rolę w metabolizmie energetycznym, posiada właściwości antyoksydacyjne oraz wykazuje działanie prozdrowotne. Wielkość o..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności