Menu
Koszyk

PURE Theanine 500mg 120 kaps.

PURE Theanine 500mg 120 kaps.
Brak na magazynie
PURE Theanine 500mg 120 kaps.
0,00 zł
Bez podatku: 0,00 zł
  • Doskonalnie komponuje się z innymi suplementami diety
  • Korzystnie wpływa na jakość snu i poziom dopaminy
  • Podnosi koncentrację i ułatwia uczenie się
  • Łagodzi stres i działa uspokajająco

Pure Theanine to wysokiej jakości suplement diety, dostarczający L-teaninę – związek z grupy alfa-aminokwasów, pochodzący z liści herbaty (Camellia sinensis). Teanina ma działanie nootropowe – sprzyja prawidłowej pracy układu nerwowego i poprawia funkcje poznawcze. Doskonale zwalcza uczucie zmęczenia psychicznego i wspomaga koncentrację. 

Znaczący wzrost zdolności intelektualnych
Teanina jest substancją, która zwiększa intensywność fal alfa w mózgu. Dzięki temu korzystnie oddziałuje na zdolności zapamiętywania, koncentracji, uczenia się, analizy faktów i percepcji. Właściwości te mogą okazać się niezwykle pomocne dla osób pracujących umysłowo i studentów.

Redukcja stresu i działanie uspokajające
Inną właściwością L-teaniny jest obniżanie uczucia niepokoju i łagodzenie stresu. Działa ona za pośrednictwem zwiększenia syntezy GABA – kwasu gamm-aminomasłowego, który warunkuje stabilność emocjonalną i odprężenie. Teanina korzystnie wpływa również na poziom dopaminy i serotoniny w mózgu.

Synergistyczne działanie teaniny
Preparat ten można z powodzeniem stosować w połączeniu z innymi suplementami. Jednoczesne przyjmowanie teaniny z tryptofanem (5-HTP) ułatwia zaśnięcie i sprzyja poprawie jakości snu. Badania wykazały również właściwości wynikające z suplementacji teaniny z kofeiną – połączenie to m.in. poprawia nastrój, opóźnia uczucie zmęczenia, wzmaga czujność i podnosi refleks.

Podsumowując, Pure L-Theanine to najlepszy sprzymierzeniec dla mózgu. Idealnie sprawdzi się u osób chcących zadbać o swój nastrój i zdrowie psychicznie a także poprawić swoją koncentrację w pracy czy podczas nauki.

Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 120
w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
L-Teanina500 mg *

Napisz opinię

Zła Dobra
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności