Menu
Koszyk

L-Teanina

L-Teanina to naturalny związek chemiczny występujący głównie w liściach zielonej herbaty (Camellia sinensis). Wykazuje szereg ciekawych właściwości i potencjalnie może przyczynić się do poprawy samopoczucia psychicznego. Naukowcy sugerują, że związek ten jest zdolny do zwiększania aktywności fal mózgowych alfa. Są one charakterystyczne dla stanu relaksu i odprężenia, ale wydają się też korelować z umiejętnością koncentracji oraz szybkiego przyswajania wiedzy.

Teanina jest chętnie stosowana jako środek ułatwiający osiągnięcie równowagi emocjonalnej. Wydaje się być bardzo bezpieczna, nawet przy długotrwałym stosowaniu. Badania nad jej właściwościami były prowadzone zarówno z udziałem osób dorosłych, jak i dzieci. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór preparatów zawierających teaninę. Dla osób dorosłych proponujemy tabletki albo kapsułki, a dla dzieci mamy teaninę w formie smacznych gum do żucia.


Producent: Jarrow Formulas
Zawiera opatentowaną formę teaniny - Suntheanine® Wytwarzany w wyniku procesów enzymatycznych Identyczny jak teanina występująca w herbacie Sprzyja pobudzeniu emisji fal mózgowych alfaPromuje uczucie relaksu i odprężenia Jarrow Theanine to suplement diety w skład którego wchodzi ..
63,90 zł Bez podatku:63,90 zł
Producent: Life Extension
100% czysta L-teanina w opatentowanej formie Suntheanine®Wprowadza w stan odprężenia bez efektu otępieniaPromuje generowanie fal α w mózguUsprawnia proces uczenia się Life Extension L-Theanine to suplement diety dostarczający jednorazowo 100 mg L-teaniny, wzbogacony o witaminę C. Preparat naturalnie..
79,90 zł Bez podatku:79,90 zł
PURE Theanine 500mg 120 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Pure Labs Nutrition
Doskonalnie komponuje się z innymi suplementami dietyKorzystnie wpływa na jakość snu i poziom dopaminyPodnosi koncentrację i ułatwia uczenie sięŁagodzi stres i działa uspokajającoPure Theanine to wysokiej jakości suplement diety, dostarczający L-teaninę – związek z grupy alfa-aminokwasów, pochodzący..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności