Menu
Koszyk

  JARROW Theanine 200 200mg 60 kaps.

  JARROW Theanine 200 200mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW Theanine 200 200mg 60 kaps.
  63,90 zł
  Bez podatku: 63,90 zł
  • Zawiera opatentowaną formę teaniny - Suntheanine® 
  • Wytwarzany w wyniku procesów enzymatycznych 
  • Identyczny jak teanina występująca w herbacie 
  • Sprzyja pobudzeniu emisji fal mózgowych alfa
  • Promuje uczucie relaksu i odprężenia 

  Jarrow Theanine to suplement diety w skład którego wchodzi opatentowana forma L-Teaniny, wytwarzana w wyniku naturalnych procesów enzymatycznych. Preparat jest dostępny w postaci wegetariańskich kapsułek.   

  Teanina to związek chemiczny zaliczany do aminokwasów niebiałkowych, naturalnie występujący w liściach herbaty chińskiej (Camellia sinensis). Ma ciekawe właściwości biologiczne i farmakologiczne, korzystnie wpływa na ludzki organizm, promuje psychiczny spokój oraz poczucie dobrostanu. 

  Prezentowany preparat zawiera czystą L-Teaninę najwyższej jakości. Powstaje ona w procesie produkcji, opartym na naturalnych procesach enzymatycznych, które wiernie odwzorowują reakcje chemiczne zachodzące w liściach zielonej herbaty. Dzięki temu jest identyczna jak aminokwas naturalnie występujący w przyrodzie. Warto dodać, że Suntheanine® posiada status bezpieczeństwa GRAS i była przedmiotem badań klinicznych.

  Naukowo udowodniono, że teanina promuje zwiększenie aktywności fal mózgowych alfa. Ten rodzaj fal mózgowych jest charakterystyczny dla stanu relaksu, rozluźnienia i odprężenia. Oprócz tego fale alfa sprzyjają twórczemu myśleniu, przyswajaniu wiedzy oraz wydajnej pracy intelektualnej. Z tego względu preparaty zawierające teaninę są chętnie stosowane jako środki łagodnie uspokajające oraz nootropowe. 

  Przypuszcza się, że teanina wpływa na poziom kluczowych neuroprzekaźników. Wśród nich wymieniana jest serotonina, dopamina oraz kwas γ-aminomasłowy (GABA). Mają one kluczowe znaczenie dla samopoczucia psychicznego. 

  Podsumowując, Jarrow Theanine to preparat rekomendowany osobom, które mają problem z wyciszeniem się i zrelaksowaniem. Będzie dobrą opcją również dla osób narażonych na duży wysiłek intelektualny. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  L-Teanina200 mg-
  Pozostałe składniki: Celuloza, Stearynian Magnezu (Źródło Roślinne), Ditlenek Krzemu, Hydroksypropylometyloceluloza (Kapsułka)
  1 kapsułka dziennie na czczo, popijając wodą lub sokiem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności