Menu
Koszyk

  Mieszanki ziołowe

  Mieszanki ziołowe to bardzo szeroka grupa produktów zawierających w swym składzie kompozycję wyciągów różnych substancji pochodzenia roślinnego. Rozumiejąc narastającą świadomość konsumentów, producenci chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielokierunkowego wsparcia homeostazy, oferują dobro pochodzące z natury w przystępnej formie.

  Potencjał ziół jest niemal niewyczerpany, służą one bowiem człowiekowi od zarania dziejów jako wsparcie pracy układu pokarmowego, immunologicznego, a także do podniesienia poziomu energii. Obecnie ułatwiają prewencję i walkę z chorobami cywilizacyjnymi, co jest kluczowym aspektem przemawiającym na ich korzyść. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami preparatów pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

  TREC Herbal Energy 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guaranyTrec Nutrition Herbal ..
  37,90 zł Bez podatku:37,90 zł
  TREC Herbal Energy 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guaranyTrec Nutrition Herbal En..
  22,90 zł Bez podatku:22,90 zł
  HEPATICA Triphala 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Hepatica
  Wyjątkowe połączenie trzech ziół ajurwedyjskich Stanowi naturalne wsparcie układu pokarmowego Wspomaga funkcje trawienne i pracę jelit Usprawnia detoksykację organizmu Wzmacnia odpornośćHepatica Triphala to tradycyjne połączenie trzech ziół ajurwedyjskich, które w szczególności wspi..
  34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności