Menu
Koszyk

Mieszanki ziołowe

Mieszanki ziołowe to bardzo szeroka grupa produktów zawierających w swym składzie kompozycję wyciągów różnych substancji pochodzenia roślinnego. Rozumiejąc narastającą świadomość konsumentów, producenci chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielokierunkowego wsparcia homeostazy, oferują dobro pochodzące z natury w przystępnej formie.

Potencjał ziół jest niemal niewyczerpany, służą one bowiem człowiekowi od zarania dziejów jako wsparcie pracy układu pokarmowego, immunologicznego, a także do podniesienia poziomu energii. Obecnie ułatwiają prewencję i walkę z chorobami cywilizacyjnymi, co jest kluczowym aspektem przemawiającym na ich korzyść. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami preparatów pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Producent: Hepatica
Wyjątkowe połączenie trzech ziół ajurwedyjskich Stanowi naturalne wsparcie układu pokarmowego Wspomaga funkcje trawienne i pracę jelit Usprawnia detoksykację organizmu Wzmacnia odporność Hepatica Triphala to tradycyjne połączenie trzech ziół ajurwedyjskich, które w szczególności wspi..
34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
Producent: Trec Nutriton
Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guarany Trec Nutrition Herbal ..
37,90 zł Bez podatku:37,90 zł
Producent: Trec Nutriton
Mieszanka ekstraktów roślinnych o działaniu pobudzającym Określona zawartość substancji aktywnych biologicznie Polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia Może przyczynić się do redukcji senności i znużenia Jest źródłem kofeiny pochodzącej z nasion guarany Trec Nutrition Herbal En..
22,90 zł Bez podatku:22,90 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności