Menu
Koszyk

Oregano

Oregano jest dość powszechnie znaną przyprawą stosowaną w kuchni włoskiej, która nadaje odpowiedniego aromatu popularnej pizzy i innym wyrobom kulinarnym. Z racji swojej przynależności do ziół, zawiera substancje aktywne zaliczane do olejków lotnych, o szerokim działaniu przeciwdrobnoustrojowym i przeciwzapalnym.

Karwakrol i tymol cechują się również pozytywnym wpływem na śluzówkę przewodu pokarmowego oraz górnych dróg oddechowych. Stosowane w niewielkich infekcjach, czy nieżytach potrafią przynieść prawdziwą ulgę. Aby wydobyć z nich pełen potencjał, konieczne jest zaniechanie obróbki termicznej, stąd kierując się tym założeniem, zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi dla Państwa ekstraktami.

Producent: Hepatica
100% naturalny olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) Wspomaga zwalczanie infekcji bakteryjnych i wirusowych Pomocny w dolegliwościach pasożytniczych i grzybiczych Stanowi naturalne źródło przeciwutleniaczy Pomaga usprawnić trawienie Hepatica Pure Oregano Oil to w 100% naturaln..
29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
AVITALE Dzikie Oregano 90% Karwakolu 30 ml
Brak na magazynie
Producent: Avitale
Wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze Dostarcza licznych substancji o działaniu prozdrowotnym Sprzyja zdrowiu układu pokarmowego i oddechowego Zawartość aż 90% karwakrolu w ekstrakcie! Avitale Dzikie Oregano 90% Karwakrolu to suplement diety zawierający naturalny ek..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności