Menu
Koszyk

  Oregano

  Oregano jest dość powszechnie znaną przyprawą stosowaną w kuchni włoskiej, która nadaje odpowiedniego aromatu popularnej pizzy i innym wyrobom kulinarnym. Z racji swojej przynależności do ziół, zawiera substancje aktywne zaliczane do olejków lotnych, o szerokim działaniu przeciwdrobnoustrojowym i przeciwzapalnym.

  Karwakrol i tymol cechują się również pozytywnym wpływem na śluzówkę przewodu pokarmowego oraz górnych dróg oddechowych. Stosowane w niewielkich infekcjach, czy nieżytach potrafią przynieść prawdziwą ulgę. Aby wydobyć z nich pełen potencjał, konieczne jest zaniechanie obróbki termicznej, stąd kierując się tym założeniem, zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi dla Państwa ekstraktami.

  HEPATICA Pure Oregano Oil 10 ml
  Brak na magazynie
  Producent: Hepatica
  100% naturalny olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) Wspomaga zwalczanie infekcji bakteryjnych i wirusowych Pomocny w dolegliwościach pasożytniczych i grzybiczych Stanowi naturalne źródło przeciwutleniaczy Pomaga usprawnić trawienieHepatica Pure Oregano Oil to w 100% naturaln..
  29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
  AVITALE Dzikie Oregano 90% Karwakolu 30 ml
  Brak na magazynie
  Producent: Avitale
  Wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze Dostarcza licznych substancji o działaniu prozdrowotnym Sprzyja zdrowiu układu pokarmowego i oddechowego Zawartość aż 90% karwakrolu w ekstrakcie!Avitale Dzikie Oregano 90% Karwakrolu to suplement diety zawierający naturalny ek..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności