Menu
Koszyk

  AVITALE Dzikie Oregano 90% Karwakolu 30 ml

  AVITALE Dzikie Oregano 90% Karwakolu 30 ml
  Brak na magazynie
  AVITALE Dzikie Oregano 90% Karwakolu 30 ml
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Avitale
  • Wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze
  • Dostarcza licznych substancji o działaniu prozdrowotnym
  • Sprzyja zdrowiu układu pokarmowego i oddechowego
  • Zawartość aż 90% karwakrolu w ekstrakcie!

  Avitale Dzikie Oregano 90% Karwakrolu to suplement diety zawierający naturalny ekstrakt z dzikiego oregano, standaryzowany na aż 90% karwakrolu. Preparat ten posiada silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, a ponadto jego stosowanie może przynieść dobre rezultaty dla poprawy działania układu pokarmowego i oddechowego.

  Olej z dzikiego oregano to źródło wielu prozdrowotnych substancji, wśród których znajdują się m. in. witamina C, tymol, flawonoidy czy beta-karoten. W największym stężeniu znajdziemy tu jednak karwakrol, który odpowiada za większość pozytywnych właściwości tego preparatu.

  Karwakrol znajduje zastosowanie w zwalczaniu infekcji bakteryjnych i grzybiczych oraz pasożytów. Doskonale radzi sobie z patogenami powodującymi biegunki, bóle brzucha czy grzybice skóry. Udowodniono również zdolność karwakrolu do eliminacji Helicobacter pylori – bakterii mającej olbrzymi udział w powstawaniu choroby wrzodowej.

  Karwakrol sprzyja prawidłowej pracy układu pokarmowego – ma działanie żółciopędne, rozkurczające i przeciwbólowe. Może dzięki temu przyczyniać się do redukcji najczęstszych objawów związanych z zaleganiem treści pokarmowej czy problemów trawiennych.

  Nie bez znaczenia jest także prozdrowotny wpływ karwakrolu na układ oddechowy. Może on bowiem dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym i mukolitycznym, zmniejszać nasilenie kaszlu, stanów zapalnych zatok i nosa oraz ułatwiać odkrztuszanie wydzielin z górnych dróg oddechowych.

  Podsumowując, Avitale Dzikie Oregano 90% Karwakrolu to preparat o właściwościach naturalnego antybiotyku. Ułatwia uporanie się z powszechnie występującymi infekcjami oraz wspiera zdrowie układu pokarmowego i oddechowego.

  Porady eksperta:

  Dla lepszego wchłaniania zaleca się przyjmowanie tego preparatu wraz z posiłkiem zawierającym tłuszcze.

  Produkt doskonale sprawdzi się również do stosowania miejscowego w przypadku zakażeń bakteryjnych lub grzybiczych skóry.

  Wielkość opakowania: 30 mlPorcja jednorazowa: 1 kroplaIlość porcji w opakowaniu: 600
  w 1 porcji (1 kropla)Zawartość%ZDS
  Olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) (standaryzowany na 90% karwakrolu)48 mg*
  Pozostałe składniki: Brak.
  Przyjmować od 1 do 3 kropli dziennie w trakcie posiłku. Obowiązkowo rozcieńczyć w płynie lub oliwie. Nie stosować nierozcieńczonego olejku! Unikać kontaktu z oczami i skórą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Naturalny
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności