Menu
Koszyk

  Ostropest plamisty (Sylimaryna)

  Ostropest plamisty to roślina wykazująca wielokierunkowy, prozdrowotny wpływ na organizm. Jest ona źródłem wielu cennych substancji, wśród których najsilniejszymi właściwościami odznacza się sylimaryna. Szerokie spektrum działania tego związku obejmuje m. in. wspomaganie funkcji wątroby, ułatwianie produkcji żółci i wydalania substancji toksycznych z ustroju, a także działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

  W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości preparaty zawierające sam ostropest plamisty, a także produkty wieloskładnikowe w postaci kropel, kapsułek czy też tabletek, które kompleksowo wspierają funkcjonowanie całego układu pokarmowego. Dostępne suplementy są dostarczane przez liderów na rynku naturalnych preparatów na bazie ekstraktów roślinnych.

  OLIMP Gold Sylimaron 100 30 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Zawiera naturalny ekstrakt roślinny o działaniu hepatoprotekcyjnym Chroni wątrobę przed działaniem czynników toksycznych Poprawia regenerację hepatocytów i wspiera ich odnowę Wykazuje działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjneOlimp Gold Sylimaron to suplement diety zawierający ekstrak..
  11,99 zł Bez podatku:11,99 zł
  JARROW Milk Thistle 150mg 200 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Jarrow Formulas
  Standaryzowany ekstrakt z ostropestu plamistego (80% flawonoidów)Wspomaga działania detoksykacyjne wątrobyWpływa ochronnie na funkcje wątrobyWspiera walkę z wolnymi rodnikamiWykazuje potencjał detoksykacyjnyJarrow Milk Thistle zawiera standaryzowany ekstrakt z ostropestu plamistego, będący źródłem k..
  69,90 zł Bez podatku:69,90 zł
  INTENSON Ostropest Plamisty - mielony 200g
  Brak na magazynie
  Producent: Intenson
  Ostropest plamisty (Silybum marianum) - Zastosowanie: Surowiec zielarski: owoce, zawierające do 2-3% sylimaryny, która jest silnym przeciwutleniaczem. Wytwarza się z nich m.in. lek Sylimarol (w postaci pastylek). Można też samodzielnie sporządzać z nich odwar lub nalewkę. Lek ten ma zastosowanie za..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  INTENSON Ostropest plamisty (mielony) 200g
  Brak na magazynie
  Producent: Intenson
  Ostropest plamisty (Silybum marianum) -Zastosowanie: Surowiec zielarski: owoce, zawierające do 2-3% sylimaryny, która jest silnym przeciwutleniaczem. Wytwarza się z nich m.in. lek Sylimarol (w postaci pastylek). Można też samodzielnie sporządzać z nich odwar lub nalewkę. Lek ten ma zastosowanie..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności