Menu
Koszyk

  HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.

  HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.
  Brak na magazynie
  HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.
  99,90 zł
  Bez podatku: 99,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Źródło dwóch synergistycznie działających substancji
  • Kompleksowe wsparcie i ochrona mitochondriów
  • Korzystny wpływ na funkcje kognitywne
  • Odpowiedni dla wegetarian i wegan
  • Silne działanie antyoksydacyjne

  Hepatica PQQ + CoQ10 to suplement diety zawierający dwie synergistycznie działające substancje – pirolochinolinochinon oraz koenzym Q10. Preparat jest dostępny w postaci roślinnych kapsułek, które mogą być stosowane przez wegetarian oraz wegan.

  PQQ (pirolochinolinochinon) to związek podobny do witaminy, powszechnie występujący w pokarmach pochodzenia roślinnego. W organizmie działa jak kofaktor dla licznych enzymów.

  Koenzym Q10 (ubichinon) także przypomina witaminę. Jest naturalnie syntetyzowany w ustroju, gdzie stanowi kluczowe ogniwo łańcucha oddechowego.

  Właściwości antyoksydacyjne
  CoQ10 i PQQ wykazują działanie przeciwutleniające. Przyczyniają się do redukcji stresu oksydacyjnego, który rozwija się w wyniku nadmiaru wolnych rodników. Warto pamiętać, że stres oksydacyjny może przyspieszać starzenie się organizmu i jest uznawany za czynnik ryzyka wielu schorzeń.

  Wsparcie dla mitochondriów
  CoQ10 i PQQ mają korzystny wpływ na mitochondria komórek. Działają w oparciu o odmienne mechanizmy, ale znakomicie się uzupełniają.

  CoQ10 jest bezpośrednio zaangażowany w produkcję energii i ochronę mitochondriów przed zagrożeniami płynącymi ze strony wolnych rodników. Z kolei PQQ, choć nie jest konieczny do prawidłowego funkcjonowania mitochondriów per se, to jednak wykazuje unikalną zdolność stymulowania biogenezy mitochondriów.

  Korzyści dla zdrowia poznawczego
  Zapobieganie dysfunkcjom mitochondriów i ochrona neuronów przed stresem oksydacyjnym to jeden ze sposobów na utrzymanie dobrej pamięci, prawidłowych funkcji kognitywnych oraz optymalnej wydajności intelektualnej.

  Podsumowując, Hepatica PQQ + CoQ10 to preparat o szeroki spektrum działania. Poleca się go zwłaszcza osobom w średnim i podeszłym wieku.


  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  PQQ (sól dwusodowa pirolochinolinochinonu)20 mg*
  Koenzym Q10100 mg*
  Pozostałe składniki: Celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator- hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności