Menu
Koszyk

PQQ

PQQ to skrótowe określenie pirolochinolinochinonu, substancji witaminopodobnej, aktywnej w organizmie człowieka jako kofaktor niektórych enzymów. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, może więc pomagać w redukcji stresu oksydacyjnego. Nadmiar wolnych rodników jest problemem, który dotyczy szczególnie osób o intensywnym trybie życia, w tym sportowców, stąd też wysoka potrzeba spożywania przez nie przeciwutleniaczy.

Poza zdolnościami antyoksydacyjnymi pirolochinolinochinonu, związek ten jest również uważany za promujący powstawanie oraz wzrost mitochondriów. Są to organelle będące niejako centrami energetycznymi komórek, w związku z czym odgrywają ogromną rolę względem ich funkcjonowania. Co istotne, komórki mózgowia są bardziej obfite w mitochondria niż pozostałe. Suplementacji PQQ przypisuje się zdolność do poprawy funkcji poznawczych oraz ułatwiania zapamiętywania.


SWANSON PQQ 20mg 30 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Pirolochinolinochinon zamknięty w wegetariańskich kapsułkachPromuje zdrowie oraz prawidłowe funkcje mitochondriów Wykazuje bardzo silny potencjał przeciwutleniający Sprzyja usprawnieniu metabolizmu energetycznegoMoże mieć korzystny wpływ na zdrowie mózgu Swanson PQQ to suplement diety..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Hepatica
Źródło dwóch synergistycznie działających substancji Kompleksowe wsparcie i ochrona mitochondriów Korzystny wpływ na funkcje kognitywne Odpowiedni dla wegetarian i wegan Silne działanie antyoksydacyjne Hepatica PQQ + CoQ10 to suplement diety zawierający dwie synergistycznie działaj..
108,00zł Bez podatku:108,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności