Menu
Koszyk

  ALINESS MSM Siarka Organiczna Plus 180 tab.

  ALINESS MSM Siarka Organiczna Plus 180 tab.
  Brak na magazynie
  ALINESS MSM Siarka Organiczna Plus 180 tab.
  39,90 zł
  Bez podatku: 39,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Źródło doskonale przyswajalnej i certyfikowanej siarki organicznej
  • Przyczynia się do zdrowego wyglądu włosów, skóry i paznokci
  • Synergistyczne działanie siarki z witaminą C
  • Wspiera układ kostno-stawowy

  Aliness MSM Siarka Organiczna Plus to suplement diety zawierający najczystszą i najbezpieczniejszą formę siarki organicznej na rynku oraz witaminę C. Produkt ten odznacza się wysoką biodostępnością, a jego czystość i bezpieczeństwo gwarantują odpowiednie certyfikaty.

  Metylosulfonylometan (MSM) to związek dostarczający siarkę pochodzenia organicznego. Postać ta zapewnia najwyższą przyswajalność i ułatwia maksymalne wykorzystanie tego pierwiastka przez organizm.

  Siarka jest pierwiastkiem pełniącym liczne funkcje w naszym ustroju. Umożliwia powstawanie struktury trzeciorzędowej białek, ponieważ wchodzi w skład aminokwasów – metioniny i cysteiny, które tworzą mostki dwusiarczkowe stabilizujące tą strukturę. Prawidłowa budowa białek warunkuje ich właściwe działanie. Dotyczy to nie tylko białek budulcowych, lecz także enzymów czy immunoglobulin. Z tego powodu siarka jest niezbędna dla zachodzenia wszystkich procesów metabolicznych w komórkach naszego ciała.

  Co więcej, siarka wchodzi w skład kolagenu i związków takich jak siarczan chondroityny oraz siarczan glukozaminy. Substancje te tworzą kości i chrząstki, umożliwiając ich prawidłowy rozwój i regenerację, co może czynić je bardziej odpornymi na uszkodzenia.

  Siarka uczestniczy też w syntezie keratyny włosów i paznokci, przyczyniając się do ich zdrowego wyglądu i zwiększonej wytrzymałości.

  Witamina C z kolei poprawia odporność i działa synergistycznie z siarką w zakresie syntezy kolagenu jako niezbędny koenzym. Zwiększa też wchłanianie samej siarki z przewodu pokarmowego.

  Podsumowując, Aliness MSM Siarka Organiczna Plus to preparat skutecznie umożliwiający uzupełnienie niedoboru siarki i pozwalający zadbać o zdrowie układu kostno-stawowego.

  Porady eksperta:

  Produkt ten jest polecany w szczególności osobom chcącym zadbać o połysk i zdrowy wygląd włosów oraz mającym łamliwe paznokcie.

  Suplement należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta, ponieważ zwiększenie dawki nie spowoduje lepszego efektu działania, ale mimo to produkt ten nie powinien powodować skutków ubocznych.

  W celu uzyskania lepszego efektu, można natomiast łączyć ten preparat z witaminami z grupy B czy kolagenem.

  Wielkość opakowania: 180 tabletekPorcja jednorazowa: 2 tabletkiIlość porcji w opakowaniu: 90
  w porcji (2 tabletki)zawartość%ZDS
  OptiMSM® (metylosulfonylometan)1500 mg**
  Witamina C (kwas L-askorbinowy)100mg125%
  Pozostałe składniki: Substancja przeciwzbrylająca: krzemionka koloidalna.
  Przyjmować 1-2 tabletki w trakcie posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności