Menu
Koszyk

Regeneracja stawów

Regeneracja stawów jest kluczowa dla utrzymania ich optymalnych funkcji i pełnej sprawności ruchowej. Wiele osób błędnie zakłada, że problemy ze stawami dotyczą jedynie seniorów, tymczasem na dolegliwości ze strony aparatu ruchu narzekają coraz młodsi ludzie. Winą można obarczyć styl życia, nieprawidłową dietę, otyłość, czy nawet aktywność fizyczną, a konkretnie jej brak lub nadmiar. Stąd tak ważna jest odpowiednia profilaktyka i szybka reakcja w przypadku wystąpienia problemu.

W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór preparatów, które najczęściej zaleca się przy problemach ze stawami. Dzięki nim można łatwo wzbogacić dietę w składniki, które wspomagają produkcję kolagenu, odżywiają chrząstkę stawową, korzystnie wpływają na strukturę stawów i sprzyjają regeneracji elementów aparatu ruchu. Niektóre suplementy zawierają również substancje, które wykazują dodatkowo właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Producent: Aliness
Źródło doskonale przyswajalnej i certyfikowanej siarki organicznej Przyczynia się do zdrowego wyglądu włosów, skóry i paznokci Synergistyczne działanie siarki z witaminą C Wspiera układ kostno-stawowy Aliness MSM Siarka Organiczna Plus to suplement diety zawierający najczystszą i najbe..
39,90 zł Bez podatku:39,90 zł
Producent: Olimp
Wysoce przyswajalna forma kolagenu wzbogacona o witaminy i minerały Poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci Przyśpiesza rekonwalescencję po urazach Wspiera funkcjonowanie układu ruchu Olimp Kolagen Active Plus to kompleks wspomagający odnowę tkanki łącznej oraz poprawiający kondycję..
23,99 zł Bez podatku:23,99 zł
Producent: Aliness
Wszechstronne wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu Synergistyczne działanie składników aktywnych Poprawa trawienia i wchłaniania pokarmów Działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne Wsparcie zdrowia układu krwionośnego Aliness Curcumin C3 Complex Plus to unikalny suplemen..
59,90 zł Bez podatku:59,90 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności