Menu
Koszyk

  TREC Tyrosine 600 60 kaps.

  TREC Tyrosine 600 60 kaps.
  -53 %
  TREC Tyrosine 600 60 kaps.
  29,99 zł
  13,99 zł
  Bez podatku: 13,99 zł
  • Prekursor kluczowych neuroprzekaźników
  • Substrat do produkcji hormonów tarczycy
  • Polecany osobom narażonym na stres
  • Sprzyja zwiększeniu poziomu energii
  • Wysoka dawka na jedną kapsułkę

  Trec Tyrosine 600 to suplement diety w skład którego wchodzi L-tyrozyna – aminokwas białkowy o dużym znaczeniu biologicznym. Preparat jest dostępny w postaci wygodnych do stosowania kapsułek. Każda z nich zawiera wysoką (aż 600 mg) dawkę tyrozyny.

  L-tyrozyna to organiczny związek chemiczny przynależący do aminokwasów białkowych. Do organizmu jest dostarczana wraz z pożywieniem; w niewielkich ilościach może też być syntetyzowana z innego aminokwasu - fenyloalaniny. Substancja ta jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Powstają z niej kluczowe związki aktywne biologicznie, m.in. niektóre hormony i katecholaminy.

  L-tyrozyna ma swój udział w kształtowaniu dobrego samopoczucia psychicznego. W ustroju jest wykorzystywana między innymi do produkcji dopaminy i adrenaliny. Związki te są odpowiedzialne za odczuwalny poziom energii, motywacji, mobilizacji.

  L-tyrozyna może okazać się przydatna dla osób narażonych na duży stres. W kilku badaniach na modelach zwierzęcych wykazano, że dodatkowa dawka tyrozyny sprzyja utrzymaniu optymalnych funkcji poznawczych w stresujących sytuacjach, takich jak ekspozycja na zimno, brak snu, katorżniczy wysiłek fizyczny.

  L-tyrozyna jest wymagana do produkcji hormonów tarczycy. Jej pochodnymi są zarówno tyroksyna, jak i trijodotyronina. Obydwa hormony odgrywają kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu - warunkują metabolizm, wpływają na czynności układu nerwowego, kontrolują gospodarkę wapniowo-fosforanową.

  Podsumowując, Trec Tyrosine 600 to łatwy i skuteczny sposób na wzbogacenie diety o jeden z kluczowych aminokwasów. Preparat jest polecany zwłaszcza osobom narażonym na intensywny wysiłek intelektualny, podejmowany w stresujących warunkach.
  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  L-Tyrozyna600 mg*
  Pozostałe składniki: Otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
  Jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę stosować 3 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności