Menu
Koszyk

  Witamina E

  Witamina E to mieszanka ośmiu związków chemicznych, tzw. tokoferoli i tokotrienoli. Każdy z nich wykazuje nieco inną aktywność biologiczną. Zakłada się, że dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu największe znaczenie ma α-tokoferol. W ustroju witamina E pełni głównie rolę przeciwutleniacza. Zapobiega utlenianiu białek, lipidów i DNA, chroniąc przed powstawaniem uszkodzeń oksydacyjnych. Oprócz tego reguluje natężenie stanu zapalnego, jest zaangażowana w podział komórek i może spowolnić proces starzenia się skóry. Wydaje się też, że niedobór witaminy E koreluje z osłabieniem płodności, zwłaszcza u mężczyzn.

  Przeciętna dieta nie zawsze jest w stanie zapewnić prawidłową podaż witaminy E. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się suplementy diety. Szeroki wybór preparatów z witaminą E można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Dostępne są mieszanki tokoferoli, tokotrienoli oraz kompleksy łączące obie grupy związków.


  NOW FOODS Natural E-400 100 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Now Foods
  Witamina E w miękkich żelowych kapsułkach Z dodatkiem organicznej oliwy z oliwek Ochrona przed stresem oksydacyjnymKorzystny wpływ na kondycję skóry Utrzymanie optymalnej płodności Now Foods Natural E-400 to suplement diety zawierający witaminę E. Jest dostępny w postaci kapsułek..
  46,90 zł Bez podatku:46,90 zł
  NOW FOODS Natural E-400 250 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Now Foods
  Witamina E w miękkich żelowych kapsułkach Z dodatkiem organicznej oliwy z oliwek Ochrona przed stresem oksydacyjnymKorzystny wpływ na kondycję skóry Utrzymanie optymalnej płodności Now Foods Natural E-400 to suplement diety zawierający witaminę E. Jest dostępny w postaci kap..
  94,90 zł Bez podatku:94,90 zł
  ALINESS Tokotrienols Complex Plus 50mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Aliness
  Opatentowany kompleks wysoko przyswajalnych tokoferoli i tokotrienoli Wzbogacony o koenzym Q10 oraz mieszankę karotenoidów Źródło związków o charakterze przeciwutleniającym Korzystny wpływ na naczynia krwionośneAliness Tokotrienols Complex Plus to suplement diety zawierający opatentow..
  69,90 zł Bez podatku:69,90 zł
  ALINESS Naturalna witamina E 100 kaps. 400 IU
  Brak na magazynie
  Producent: Aliness
  Witamina E to grupa związków określanych mianem tokoferoli. Wraz z witaminami A, D i K należą one do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Oznacza to, że są one magazynowane w organizmie (a nie wydalane z moczem lub potem, jak witaminy rozpuszczalne w wodzie), głównie w tkance tłuszczowej i na..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności