Menu
Koszyk

Witamina E

Witamina E to mieszanka ośmiu związków chemicznych, tzw. tokoferoli i tokotrienoli. Każdy z nich wykazuje nieco inną aktywność biologiczną. Zakłada się, że dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu największe znaczenie ma α-tokoferol. W ustroju witamina E pełni głównie rolę przeciwutleniacza. Zapobiega utlenianiu białek, lipidów i DNA, chroniąc przed powstawaniem uszkodzeń oksydacyjnych. Oprócz tego reguluje natężenie stanu zapalnego, jest zaangażowana w podział komórek i może spowolnić proces starzenia się skóry. Wydaje się też, że niedobór witaminy E koreluje z osłabieniem płodności, zwłaszcza u mężczyzn.

Przeciętna dieta nie zawsze jest w stanie zapewnić prawidłową podaż witaminy E. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się suplementy diety. Szeroki wybór preparatów z witaminą E można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Dostępne są mieszanki tokoferoli, tokotrienoli oraz kompleksy łączące obie grupy związków.


Producent: Now Foods
Witamina E w miękkich żelowych kapsułkach Z dodatkiem organicznej oliwy z oliwek Ochrona przed stresem oksydacyjnymKorzystny wpływ na kondycję skóry Utrzymanie optymalnej płodności Now Foods Natural E-400 to suplement diety zawierający witaminę E. Jest dostępny w postaci kapsułek..
59,90zł Bez podatku:59,90zł
Producent: Now Foods
Witamina E w miękkich żelowych kapsułkach Z dodatkiem organicznej oliwy z oliwek Ochrona przed stresem oksydacyjnymKorzystny wpływ na kondycję skóry Utrzymanie optymalnej płodności Now Foods Natural E-400 to suplement diety zawierający witaminę E. Jest dostępny w postaci kap..
113,39zł Bez podatku:113,39zł
Producent: Aliness
Opatentowany kompleks wysoko przyswajalnych tokoferoli i tokotrienoli Wzbogacony o koenzym Q10 oraz mieszankę karotenoidów Źródło związków o charakterze przeciwutleniającym Korzystny wpływ na naczynia krwionośne Aliness Tokotrienols Complex Plus to suplement diety zawierający opatentow..
69,90zł Bez podatku:69,90zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności