Menu
Koszyk

  ALINESS Witamina K2 FORTE MK-7 z Natto + D3 200mcg 60 kaps.

  ALINESS Witamina K2 FORTE MK-7 z Natto + D3 200mcg 60 kaps.
  ALINESS Witamina K2 FORTE MK-7 z Natto + D3 200mcg 60 kaps.
  54,90 zł
  Bez podatku: 54,90 zł
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Producent: Aliness
  • Witamina K2 MK-7 pochodząca ze źródeł naturalnych
  • Z dodatkiem synergistycznie działającej witaminy D
  • Produkt wolny od GMO, glutenu, laktozy oraz soi
  • Wspomaga gospodarkę wapniowo-fosforanową
  • Sprzyja utrzymaniu zdrowych i mocnych kości

  Aliness Witamina K2 FORTE MK-7 z Natto + D3 to suplement diety w skład którego wchodzi witamina K2 w opatentowanej formie VitaMK7® , wzbogacona dawką witaminy D3.

  Witamina K2 MK-7 (menachinon) to jedna z kilku występujących w przyrodzie form witaminy K2. W swojej strukturze posiada pierścień 2-metylo-1,4-naftochinonu oraz siedem reszt izoprenoidowych, budujących łańcuch boczny. Produktem szczególnie zasobnym w tę witaminę jest natto – japoński przysmak przygotowany ze sfermentowanych nasion soi.

  Witamina D3 (cholekalcyferol) to związek zaliczany do witamin, w ludzkim organizmie spełniający funkcję prohormonu. Dobrym źródłem tej witaminy jest mięso tłustych ryb oraz tran.

  Prezentowany preparat zawiera opatentowaną formę witaminy K2 MK-7 - VitaMK7®. Pozyskuje się ją w procesie naturalnej fermentacji z udziałem bakterii Bacillus subtilis natto, przebiegającym bez użycia chemikaliów. Jest ona wolna od soi oraz organizmów modyfikowanych genetycznie; cechuje się wysoką stabilnością i przyswajalnością.

  Witaminy K i D przyczyniają się do utrzymania zdrowego i mocnego kośćca. Pierwsza z nich jest zaangażowana w metabolizm kości - pobudza proces osteoblastogenezy i ogranicza różnicowanie komórek kościogubnych (osteoklastów). Ponadto wpływa na aktywność uwalnianej przez osteoblasty osteokalcyny – białka odpowiedzialnego m.in. za mineralizację kości i utrzymanie homeostazy wapniowej. Druga odpowiada za regulowanie gospodarki wapniowo-fosforanowej, stwarzając sprzyjające warunki do prawidłowej mineralizacji kości.

  Podsumowując, Aliness Witamina K2 FORTE MK-7 z Natto + D3 to wysokiej jakości preparat, który wzbogaca dietę o dwie substancje odgrywające ważną rolę w utrzymaniu homeostazy i mające korzystny wpływ na zdrowie kości.

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Witamina K (VitaMK7®)200 mcg266%
  Witamina D (cholekalcyferol)50 mcg1000%
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda.
  Przyjmować 1 kapsułkę jeden raz dziennie w trakcie posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności