Menu
Koszyk

  ALINESS Witamina K2 Mono Forte MK-7 200mcg 60 kaps.

  ALINESS Witamina K2 Mono Forte MK-7 200mcg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  ALINESS Witamina K2 Mono Forte MK-7 200mcg 60 kaps.
  49,90 zł
  Bez podatku: 49,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Opatentowana i certyfikowana postać witaminy K2
  • Wspomaga prawidłowe krzepnięcie krwi
  • Wolny od GMO i sztucznych dodatków
  • Wspiera działanie układu nerwowego

  Aliness Witamina K2 Mono Forte MK-7 to unikalny suplement diety zawierający opatentowaną postać witaminy K2 – VitaMK7. Preparat ten skutecznie wspiera układ krzepnięcia krwi, a także sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu nerwowego i kostnego oraz wykazuje ochronny wpływ na układ krążenia.

  VitaMK7® to witamina K2 pozyskana poprzez naturalną fermentację przeprowadzaną przez bakterie Bacillus Subtillis Natto. Jest wolna od GMO i odznacza się najwyższą czystością – nie zawiera sztucznych domieszek, zanieczyszczeń, alergenów, soi oraz glutenu. Jest to substancja przebadana w restrykcyjnych warunkach laboratoryjnych i posiada odpowiednie certyfikaty.

  Witamina K2, inaczej menachinon to związek biorący udział w syntezie protrombiny, przez co umożliwia prawidłowe krzepnięcie krwi. To jednak nie jedyna właściwość tej ważnej substancji. Ma ona także olbrzymi udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Wykazuje działanie ochronne na osłonki mielinowe, co warunkuje sprawny przepływ impulsów nerwowych, a niektóre źródła sugerują jej udział w zapobieganiu chorobom neurodegeneracyjnym.

  Witamina K2 oddziaływuje również na tkankę kostną. Hamuje przez to nadmierne uwalnianie wapnia z kości, wspierając utrzymanie ich prawidłowej struktury i wytrzymałości. Może również przyczyniać się do spowalniania wapnienia płytki miażdżycowej, co wiązałoby się z mniejszym ryzykiem powstawania chorób układu naczyniowego.

  Podsumowując, Aliness Witamina K2 Mono Forte MK-7 to najwyższej jakości forma opatentowanej witaminy K2 o prozdrowotnych właściwościach. Produkt ten z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie suplementację sprawdzonymi preparatami o skutecznym działaniu.

  Porady eksperta:

  Witaminę K2 najlepiej przyjmować wraz z posiłkami zawierającymi tłuszcz, w którym witamina ta może się rozpuścić. Poprawi to jej wchłanianie a przez to efekt działania. Można rozważyć przyjmowanie wraz z nią innych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach np. witaminę D czy E.

  Szczególnie synergistyczne działanie z witaminą K2 w zakresie wspierania prawidłowej struktury tkanki kostnej wykazuje witamina D.
  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułceamount%DV
  Witamina K (VitaMK7®)200 mcg (µg)266%

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu, Bez GMO, Naturalny
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności