Menu
Koszyk

  Potas

  Potas to pierwiastek kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Wraz z sodem, wapniem i magnezem tworzy grupę elektrolitów, odpowiedzialnych m.in. za regulowanie gospodarki wodnej ustroju. Jest też zaangażowany w procesy generowania i przewodzenia impulsów nerwowych. Ponadto korzystnie wpływa na zdrowie układu szkieletowego i może zapobiegać ubytkom masy kostnej. Właściwa podaż potasu ma duże znaczenie dla serca i układu krążenia – badania pokazują, że pierwiastek ten sprzyja unormowaniu ciśnienia tętniczego.

  Potas jest obecny w wielu powszechnie spożywanych produktach, takich jak pomidory, banany, ziemniaki. Niestety, jest też łatwo tracony, stąd jego deficyt wcale nie należy do rzadkości. Niedobór potasu można uzupełnić za pomocą suplementów diety. Za najlepiej przyswajalne i wysoce biodostępne formy są uznawane cytrynian oraz glukonian potasu. Znajdą je Państwo w ofercie naszego sklepu.


  Producent: Aliness
  Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni Przyczynia się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Sprzyja utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej Wspiera pracę układu immunologicznegoAliness Cytrynian Magnezu z potasem..
  32,90 zł Bez podatku:32,90 zł
  Producent: Swanson
  Bardzo dobrze przyswajalny cytrynian potasuZapobiega niedoborom istotnego pierwiastkaWspiera funkcjonowanie układu krążeniaWspomaga pracę mięśniPolecany sportowcomSwanson Pottasium Citrate to suplement diety dostarczający organizmowi cenną dawkę łatwo przyswajalnego potasu. Cytrynian potasu, in..
  14,99 zł Bez podatku:14,99 zł
  Producent: Olimp
  Źródło potasu w formie dobrze przyswajalnego cytrynianu Pomoc w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi Korzystny wpływ na równowagę elektrolitową Wsparcie pracy układu nerwowego Pomoc w funkcjonowaniu mięśniOlimp Potas to suplement diety zawierający potas w postaci łatwo przyswajaln..
  11,99 zł Bez podatku:11,99 zł
  NOW FOODS Potassium Citrate 99mg 180 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Now Foods
  Wspomaga funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego Wspiera gospodarkę wodno-elektrolitowąWysoce przyswajalna forma potasuAż 99 mg w porcji!Now Foods Potassium Citrate dostarcza potasu w dobrze przyswajalnej formie. Potas idealnie nadaje się do wsparcia wyrównania równowagi kwasowo-zasadowej cz..
  33,90 zł Bez podatku:33,90 zł
  JARROW Potassium Citrate 99mg 120 tab.
  Brak na magazynie
  Producent: Jarrow Formulas
  Organiczna i wysoce biodostępna forma potasuPomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwiWspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśniŁatwo rozpuszczalne tabletki Easy-Solv®Efektywnie uzupełnia niedobór potasu Jarrow Potassium Citrate to suplement diety zawierający potas w organicznej, wysoce biodostępn..
  29,99 zł Bez podatku:29,99 zł
  Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności