Menu
Koszyk

Potas

Potas to pierwiastek kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Wraz z sodem, wapniem i magnezem tworzy grupę elektrolitów, odpowiedzialnych m.in. za regulowanie gospodarki wodnej ustroju. Jest też zaangażowany w procesy generowania i przewodzenia impulsów nerwowych. Ponadto korzystnie wpływa na zdrowie układu szkieletowego i może zapobiegać ubytkom masy kostnej. Właściwa podaż potasu ma duże znaczenie dla serca i układu krążenia – badania pokazują, że pierwiastek ten sprzyja unormowaniu ciśnienia tętniczego.

Potas jest obecny w wielu powszechnie spożywanych produktach, takich jak pomidory, banany, ziemniaki. Niestety, jest też łatwo tracony, stąd jego deficyt wcale nie należy do rzadkości. Niedobór potasu można uzupełnić za pomocą suplementów diety. Za najlepiej przyswajalne i wysoce biodostępne formy są uznawane cytrynian oraz glukonian potasu. Znajdą je Państwo w ofercie naszego sklepu.


NOW FOODS Potassium Citrate 99mg 180 kaps.
Nowość
Producent: Now Foods
Wspomaga funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego Wspiera gospodarkę wodno-elektrolitowąWysoce przyswajalna forma potasuAż 99 mg w porcji!Now Foods Potassium Citrate dostarcza potasu w dobrze przyswajalnej formie. Potas idealnie nadaje się do wsparcia wyrównania równowagi kwasowo-zasadowej cz..
34,90zł Bez podatku:34,90zł
Producent: Jarrow Formulas
Organiczna i wysoce biodostępna forma potasuPomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwiWspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśniŁatwo rozpuszczalne tabletki Easy-Solv®Efektywnie uzupełnia niedobór potasu Jarrow Potassium Citrate to suplement diety zawierający potas w organicznej, wysoce biodostępn..
29,99zł Bez podatku:29,99zł
ALINESS Cytrynian Magnezu 100mg z potasem oraz B6 100 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Aliness
Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni Przyczynia się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Sprzyja utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej Wspiera pracę układu immunologicznego Aliness Cytrynian Magnezu z potasem..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Producent: Olimp
Źródło potasu w formie dobrze przyswajalnego cytrynianu Pomoc w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi Korzystny wpływ na równowagę elektrolitową Wsparcie pracy układu nerwowego Pomoc w funkcjonowaniu mięśni Olimp Potas to suplement diety zawierający potas w postaci łatwo przyswajaln..
12,99zł Bez podatku:12,99zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności